RuyaTabirleri.com

Rüyada Evi Boyamak

Rüyada evi boyamak, aile yaşantısında meydana gelecek önemli değişikliklerin habercisidir. Evin boyandığı renk yorum için önemlidir. Evini boyayan kimse, beklemediği bir sürprizle karşılaşır ve şaşkınlık yaşar. Açık renklere boyamak haneye gelecek ferah haberlere ve esenliğe yorumlanırken, koyu renkler ise genelde iyiye yorulmaz ve keder duyulacak gelişmelere tabir edilir. Kişi tek başına ev boyuyorsa, büyük bir işe kalkışacak ve zamanla yarışacağı için stres yaşayacak demektir. Kalabalıkla beraber evi boyamak ise, destek görmek, aile içinden birine yardım etmek veya ev almak için aileden maddi yardım beklemek manasına gelir. Bayanlar ev boyadığını görürse, oturdukları evden taşınırlar veya yeni bir ev satın alırlar. Evli erkek için gayrimenkul yatırımı anlamına gelirken, küçük bir evden daha geniş, ferah bir eve geçilerek, daha iyi hayat koşullarında yaşamaya alamettir.

Rüyada Evi Siyaha Boyamak

Kötü haber geleceğine yorumlanır ve moral bozukluğuna sebep olacak durumların içine düşüleceğini bildirir. Evi siyaha boyamak hane içindeki sıkıntılı günlerin de habercisidir. Mutlu günlerini arayacak olan rüya sahibinin, gün geçtikçe evin içindeki geçimsizliğin de artmasıyla beraber depresyona gireceğini, eşiyle arasında sudan sebeplerle sürekli tartışmalar çıkacağını delalet eder.

Rüyada Evi Beyaza Boyamak

Yetişkin kızı olanlar için evlerine gelecek olan görücüye ve aniden düğün hazırlığı yapmaya yorumlanır. Evladının mürüvvetini görecek yaşlı kimselere, torun sahibi olmaya veya ikinci bir evlilik yapmaya da alamettir. Beyaza boyanan ev gelecek iyi haberlerin, kişinin hayatında mutlulukla karşılanacak gelişmelerin, sağlığın ve esenliğin tabiridir. Bekar bayanlar için gelinlik giymek ve mutlu yuvalarında, sevgi içinde yaşamak demektir.

Rüyada Evi Boyamanın Psikolojik Yorumu

Bulunulan ortamdan, yaşanan mekandan veya şehirden uzaklaşmak istemenin, radikal bazı değişiklikler için gün saymanın veya fırsat yakalamayı beklemenin ifadesidir. Rüya sahibinin düzeltmek istediği durumları ve hayatına farklı bir şekilde devam etmek istediğini de bildirir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Evi Boyamak İle İlgili Rüyalar;

  1. Hülyam (26 Temmuz 2016 saat: 09:15)

    Selamin aleykum

    Rüyamda güzelbir evim varmiş evin içinde çocuklarim eski esim kayin validem eltim kahinim ayrildigim eşimle bir araya gelmişiz çocuklar için birleşmişiz yeniden haslanmiş makarnayla evi badana yapiyorrum. Xesım kendi olmak hoşuma gıtmiyor ama çocuklar içindir geciyorum esim ise boz burda kalmayacak başka eve gidiyoruz görkemli güzelim guzel Deniz kenarından uyanmıyorum

  2. sibel (11 Haziran 2016 saat: 07:40)

    Rüyamda annem lerin evini şampanya rengine boyuyordum. İçinde beyaza vardı sonra her taraf yani gökyüzü önce bitane kaplumbağa gördüm sonrada her tarafta yunus balıkların kafaları göründü kardeşime çık heyecanlandı k hamileyim karnında bebek oynamaya hareket etmeye basladi

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,