RuyaTabirleri.com

Rüyada Evi Su Basması

Rüyada evi su basması, rüyayı gören kişinin, uzak bir yerdeki bir akrabasından çok büyük miktarda bir servet kalacağına ve bu sayede rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine alamet edilir. Aynı zamanda, rüya sahibinin, iş hayatında çok iyi bir yere geleceğine ve bu sayede çok rahat bir şekilde uzunca bir hayat geçireceğine delalet edilir.

Rüyada Evi Temiz Su Basması

Rüyada evi temiz su basması, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında hayırlı kısmetler elde edeceğine ve hanesinde bolluk ve bereketin her daim hüküm süreceğine işaret edilir.

Rüyada Evi Su Basması ve Çamur Görmek

Rüyada evi su basması ve çamur görmek, rüya sahibinin, iş hayatında ve aile hayatında çok sıkıntılı zamanlar geçireceğine ve çok büyük sorunlar yaşayacağına delalet edilir.

Rüyada Evi Su İçinde Görmek

Rüyada evi su içinde görmek, iki şekilde yorumlanır. Eğer rüya sahibi kendini temiz bir suyun içinde görürse, sıkıntılarının artık sona ereceğine tabir edilir. Rüyayı gören kişi eğer kirli bir suyun içinde görürse kendisini, iş hayatında ve aile hayatında çeşitli sıkıntılarla karşılaşacağına ve uzunca bir süre bu sorunlarla uğraşmak zorunda kalacağına alamet edilir.

Rüyada Su Görmek

Rüyada su görmek, rüya sahibinin, eğitim hayatında ve iş hayatında hayırlı kısmetler ile karşılaşıp çok iyi işlere imza atacağına ve bu sayede çok büyü paralar kazanacağına delalet edilir. Aynı zamanda, kazanılan paranın helal olduğuna ve helal rızk sahibi olunacağına işaret edilir.

Rüyada Sulu Çamurda Yürümek

Rüyada sulu çamurda yürümek, rüya sahibinin, başına gelecek kötü olaylar ile sıkıntılı bir ruh haline düşeceğine ve aile hayatında çeşitli problemlerden ötürü tartışmalı zamanlar geçireceğine tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Evi Su Basması İle İlgili Rüyalar;

 1. Şerife çiğdem (11 Ekim 2014 saat: 11:14)

  Ruyamda evimi banyo giderinden felaket bi sekilde sular fışkırıyodu evimin her tarafını sular basmıstı evimdeki parkeler ve esyalarım ıslanmıstı temizlemeye calısıyodum ama bi türlü sular kesilmiyodu gidere bez tıkamaya calısiyodum ama su geri tepiyodu bi yandan da hıckıra hıckıra aglıyodum ve sonra suyun icinden pislikler cıkmaya basladı cok caresizdim uyandigimda cok kotu hissediyodum kendimi

 2. mikail (14 Mayıs 2014 saat: 10:54)

  Ruyamda koydeki mutfagimizdan su sizarak mutfagi basmisti sonra catiya cikip catidaki su giderlerinin onunu acip cevresnideki çamuru duzleyerek su birikintilerini onlemeye calisyordum. koyde catilarimizda yağışlı havalarda damdaki toprağı sikilastirip suyun damlamasini onlemek icin loğ adi verdiğimiz buyuk silindir seklinde tas bulunmaktadir. Bende o tasi damda gezdirip su sizintisini onlemeye calisiyordum. Bu ruyanin Tabirini sizden rica ediyorum. .

 3. seher berrak (23 Şubat 2014 saat: 09:29)

  slm ben eşimden ayrıyım 5 yıldır ben 13 yaşında evlendim çok zor şeyler geçirdim ama dayandım 14 yılımı verdim benim hikayem uzun şimdi boşanmışım 4 cocuk annesiyim param olmadığı için evlatlarımı aldılar ve hep allah buyuk diyorum boşandığımdan beri hergun aynı rüyayı görüyom benim evimi kirli kurlu su goruyom bacadan akıp basıyor eski evimden ve görümcemin oğlu bana samun ekmeyi uzatıyor tutmaya calıştım kirli suyun içine düştu bende o ekmeyi yıkamaya calıştım gunah diye nedemek

 4. Neslihan (21 Şubat 2014 saat: 10:00)

  Merhaba; rüyamda o kadar çok yApmur yağıyor ki şehre bizim evi su basıyor . Aç biz evden çıkmayı başarıyoruz. Sonra sunu önünü acıyorlar su gidiyor. Eşyalar hep ıskandığınfan yeni eşyavderdine düşüyoruz. Birde rüyanın başında tavanlar heryer buz buzlar payır kültür düşüyor hava ısınıyor diye evde belimize kadar buzlu suyun içindeyiz ama üşümüyoruz sonra işte yağmur yağıyor evi su basıyor

 5. özlem (03 Şubat 2014 saat: 21:35)

  Merhabalar ruyamda gunduz vakti eve giriyordum evimin su bastigini gordum birden panige kapildim ve suyu cikartmaya basladim su tertemiz ve berrakti abim ise salonun penceresinden yillar once attigimiz bir halimizi nerden ciktiysa onu disari firlattigini gordum bende halilarimi cikarmaya calistim ama mahallemdeki butun duvarlarin haliyla dolu oldugunu gordum hic yer yoktu bende bos yer bakmya ciktim ve sonrasinda uyandim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,