RuyaTabirleri.com

Rüyada Evi Süpürmek

Rüyada evi süpürmek, genellikle iyiye yorumlanmaz. Ev süpürmek mal kaybına, para harcamaya veya kişinin uğrayacağı maddi bir zarara yorumlanmaktadır. Rüyada evinin her köşesini süpüren kişi, beklemediği harcamalar yapmak zorunda kalır rüyasında evinin kapısını süpürmek, kötü niyetli bir kişiyi misafir edeceğinize ve bu kişi yüzünde bazı sıkıntılar yaşayacağınıza işarettir. Rüyada evin önünü süpürmek, size zarar verecek bazı hadiselere, malınızın küçük bir bölümünü kaybetmenize, aile halkından bir kişinin başına gelecek tatsız bir olaya veya hane halkının yaşayacağı tartışmalara delalet etmektedir. Rüyada evi süpüren kişi, malınızı yiyecek veya elinizden çıkmasını sağlayacak kişidir. Bu rüya bazen de paranızı harcayacağınız yerler anlamına gelmektedir.

Rüyada Süpürge Görmek

Rüyada görülen süpürge farklı şekillerde yorumlanmaktadır. Rüyada süpürge görmek bazı alimlere göre mal edinme veya hizmetçi tutma anlamına gelir. Büyük süpürge kişiye yardım edecek önemli bir kişidir veya bu rüya iyi bir hizmetçi tutmak anlamına gelir. Rüyada süpürge ile iş yaptığını gören kişi maddi kazanç elde eder veya çok önemli bir meslek edinir. Bu rüya çalışma hayatında başarılı olmaya veya tayine de yorumlanmaktadır.

Rüyada Cami Veya Mescit Süpürmek

Rüyada cami veya mescit süpürmek Allah sevgisine ve takvaya işarettir. Bu rüyayı gören kişi dini anlamda güzel işler yapar ve kendisini tamamen Allah’a adar. Rüyasında cami süpüren kişi ahlaklı ve güzel huylu bir kimsedir. Rüyasında camiyi boydan boya süpürmek hayatınızı güzel işlere adayacağınıza ve günahlarınıza tövbe edeceğinize delalet eder.

Rüyada Ev Süpürmenin Psikolojik Tabiri

Rüyasında ev süpüren kişi, karakter olarak titiz bir mizaca sahiptir ve temizlik yapmayı sevmektedir. Bazen de böyle bir rüya iç dünyanızdaki arınma arzunuzu veya hatalardan dönme isteğinizi yansıtmaktadır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Evi Süpürmek İle İlgili Rüyalar;

  1. ali uzunoğlu (09 Ağustos 2015 saat: 10:19)

    merhaba rüyamda dedem den bana miras kalan evde ailece oturuyoruz. Bayram fakat sadece dedemin elini öpüyorum. Diğerlerine selam verip geçiyorum. Sonra evle ilgili bana düşmanlık besleyen teyzem bizden uzak ol diyor. Bende aynısını söylüyorum. Sonra evi süpürüp suluyoruz. Bir ara çocuğun birisi elektrik sistemine şu tutuyor öyle yapma deyip hortumu elinden alıyorum. Baktığımda biraz birikmiş su görüyorum o an.Düşmanlık eden teyzemin eşi salona yatak seriyor biz burada yatacağız diyor. Gerçek te de dava açıp bu evi elimden alma arzuları var. Teşekkürler.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,