RuyaTabirleri.com

Rüyada Evi Toplamak

Rüyada evi toplamak, gerçek anlamda da var olan mekandan bir ayrılık yaşanacağı anlamına gelir. Evdeki eşyaları kutulara yerleştirerek topladığını gören kişiler evli iseler yeni bir eve taşınırlar ya da satın aldıkları eve geçecekler demektir. Evi gelişi güzel topladığını görenler çok uzun olmayan bir yolculuğa çıkarlar. Misafir ağırlamak veya eve görücü gelmesi manasına da gelen rüya, genellikle kişiyi mutlu eden olaylara yorumlanır. Kişinin güvenli bir hayat kurmak için her türlü olasılığı ve şansı değerlendireceğini, kendisi rahat ettirmek isterken aynı konforu sevdiklerine yaşatmayı da arzu ettiğini tabir eder. Evi topladığını gören kişiler aile sırlarına çok dikkat eden ve kimseyle paylaşmayan insanlardır. Başkalarının özel hayatını bilmesini istemeyen rüya sahibinin gelecekte karşısına çıkabilecek herhangi bir durumu kimseyle paylaşmadan yaşadığına ve bu özelliğinin faydasını göreceğini de ifade eder.

Rüyada Ev Taşımak

Ev taşımak yola çıkılacağının işareti olduğu gibi, çalışan kişilere gelecek yeni, farklı ve aynı zamanda sık seyahat etmeyi gerektiren bir iş teklifinin de habercisidir. Rüya sahibinin hayatında yepyeni bir sayfanın açılacağına ve yapılacak temiz başlangıcın her anlamda kişiye iyi geleceğine, yenilenmek, hedeflerine odaklanmak için doğru zaman olduğuna alamettir. Yaşanan gelişmeleri değerlendirip, olayların kontrolünü elinde tutan kişilerin mutlak başarıyı yakalayacaklarına ve önsezileri ile hareket etmeleri halinde çıkacak fırsatları lehlerine kullanacaklarını delalet eder.

Rüyada Evi Temizlemek

Var olan problemlerin kişinin hayat kalitesini düşürdüğünün fark edilmesiyle yeni arayışlara girileceğini ve taze başlangıçlar yapılacağını, bu sayede sorunların üstesinden çok daha kolay şekilde gelineceğini, rahata kavuşan kişinin psikolojisinin de olumlu şekilde yön değiştireceğini ifade eder. Ev temizliği yapmak eşler arasındaki husumetin veya kırgınlığın da rüya sahibinin gösterdiği çaba ve özveri sonucu ortadan kalkacağını alamet eder.

Rüyada Evi Toplamanın Psikolojik Yorumu

Kendisini sıkışmış hisseden veya hayatının şu anki durumunun istediği koşulları sağlamadığını düşünen kişilerin değişiklik yapma isteklerini, hayatlarını hayal ettiklerine yakın şekle getirmek için gösterdikleri çabaya işarettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!