RuyaTabirleri.com

Rüyada Evin Yandığını Görmek

Rüyada evin yandığını görmek, iki şekilde tabir edilir. Rüyayı gören kişi, eğer sadece alevinleri görmüşse sorunlarından ve sıkıntılarından kısa bir zaman içerisinde kurtulacağına rivayet eder. Sadece dumanları görmüşse çok zor geçecek sıkıntılı zamanların yaklaşmakta olduğuna ve çok büyük ve çok sağlam tedbir alması gerektiğine alamet eder.

Rüyada Evinin Yandığını Görmek

Rüyada evinin yandığını görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında, yakın bir zaman içerisinde çok büyük bir sorun yaşayacağına, sıkıntılarının günden güne artacağına, sorunlarından ötürü çok büyük zararlar yaşayacağına, girdiği bir ortaklıktan büyük kayıplar ile çıkacağına, bu durumlar ve olaylar yüzünden aile hayatında çok büyük tartışmalar ve kavgalar yaşanacağına ve çok zor günlerin geleceğine işaret eder.

Rüyada Evin Yandığını Görmek ve Söndürmek

İş hayatında ya da aile hayatında yaşanan sıkıntıların kısa bir zaman içerisinde çözüme kavuşacağına, hastalıkların şifa bulacağına, maddi ve manevi sorunların Allah’ın izni ile zarar görmeden aşılacağına, yardıma muhtaç insanların yardım göreceğine ve huzursuz geçen zamanların sona erdiğine delalet eder.

Rüyada Evin Yanarken Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve eğitim hayatında ortaya çıkan sorunlara müdahale etmekte geç kaldığına, sorunların çözümü için gereken adımları atmakta çok yavaş hareket ettiğine, sorun çıkaracağını bildiği şeyleri gerektiği kadar kontrol altında tutamadığına ve bu yüzden çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına rivayet eder.

Rüyada Yangın Görmek

Rüya sahibi gördüğü rüya içerisinde ateşte yanıyorsa eğer çok büyük bir sıkıntıya gireceğine, sorunların günden güne daha zor bir duruma geleceğine, üzüntülerinden ve dertlerinden ötürü hasta olacağına ve maddi ve manevi olarak çok büyük zararlara uğrayacağına tabir edilir. Eğer rüyayı gören  kişi, rüyada yanmıyorsa çok hayırlı haberler alacağına yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Evin Yandığını Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. sevilay (10 Mart 2014 saat: 15:14)

    rüyamda nöbetten çıkıyorum.kızım işyerimde eski eşime sarılmış beni görünce ağlıyarak yanıma geliyor ve kendi hatası yüzünden evimizin yandığını söylüyor.elimde bir poşet var onu arkadaşa veriyorum ve ben çok hızlı koşarak gidiyorum.bana arkamdan bağırıyorlar yangın söndü diye.evimin karşısında itfaiyenin sularını görüyorum dere gibi akıyor karşıya geçemiyorum o yüzden evime ulaşamıyorum ama karşıdan bakıyorum.evin içi simsiyah olmuş yanmış.dıştuğlaları duruyor.ateş ve duman görmüyorum.bu arada kızım uzun yıllardır eski eşimle babasıyla görüşmüyor.yorumlarsanız sevinirim..

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,