RuyaTabirleri.com

Rüyada Evin Yanması

Rüyada evin yanması, haneye ateş düşürecek kötü bir haber ile karşılaşılacağına işarettir. Genellikle yakın akrabalardan veya tanıdıklardan bir kimsenin vefat haberine yorumlanır. Evin yanması her şekilde felakete tabir olur. Büyük hastalıklara, ölümlü kazalara veya vefat haberlerine tabir olunur. Evden çıkan dumanlar koyu ise bu genellikle çok kötü haberlere işaret eder ancak ev yanarken çıkan dumanlar beyaz veya açık renk ise bu durumda olay tek bir kişiden ziyade, büyük bir kalabalığı ilgilendirecek daha büyük bir olay haline gelir.

Rüyada Kendi Evinin Yandığını Görmek

Kendi evinin yandığını gören rüya sahibi çok sıkıntılı ve uzun sürecek bir hastalığa yakalanır. Yaşlı bir kimse kendi evinin yandığını görüyorsa ve evliyse eşi vefat eder. Bekar biri evinin yandığını görüyorsa anne veya babasından birini kaybeder.

Rüyada Başka Birinin Evinin Yandığını Görmek

Yakın çevreden kimselerim yaşayacağı üzücü bir olaya tanıklık etmek manasına geleceği gibi, başka kimselerin yaptığı hataların rüyayı gören kişiye de etkileyeceğini ve başkaları yüzünden aile huzurunun ve hayatının düzeninin bozulacağına da yorumlanır. Uğursuzluk ve şanssızlık olarak da yorumlanan rüya aynı zamanda kişinin sırlarının açığa çıkıp bu nedenle istemediği, zor bir durumun içine düşeceği olarak da tabir olur.

Rüyada Yanan Evden Çıkmak

Rüyada evi yandığını ancak, yangından sağ salim, çizik bile almadan kurtulduğunu gören kişi için zenginlik ve mutluluk anlamına gelir. Böyle bir rüya kişinin maddi açıdan istediği her şeyin yerine geleceğini ve aynı zamanda da çok mutlu bir hayat süreceğine yorulur.

Rüyada Yanan Evden Çıkamamak

Rüyasında yanan evden çıkamayan ve zarar gören kişiler için gerçek hayatta da ciddi sıkıntılar söz konusu olur. Yanan evden çıkamayan kişi ciddi ve ağır bir iftiraya uğrar, para kaybeder, sevdikleri tarafından zarar görür ve yıkıcı olaylarla karşılaşır. Huzuru ve dirliği tamamen sarsılır ve bozulur. Psikolojik açıdan da kişinin başkalarının yardımına ihtiyaç duyacağı bir döneme işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Evin Yanması İle İlgili Rüyalar;

 1. Buket (16 Haziran 2016 saat: 17:17)

  Rüyamda oturduğum site komple yanıyordu.Bir tek benim odam yanmıyordu.Annem,babam,ağbeyim ayrı odalardayız ve onların yanına gidemiyorum.Her yer alev.bağrışlarını duyuyorum ama odamdan çıkamıyorum.sonra camdan dışarı bakıyorum.arkadaşlarımın evlerine hepsi camda bana bakıyor.adımı s esleniyolar.onların evlerinde de yangın var.hayatımda gördügüm en kötü rüyaydı.lütfen cevabınızı bekliyorum.

 2. ayse (18 Mart 2015 saat: 19:59)

  Birde esimin yengesi bizim ayrildigimizi gormus esimle ayriliyormusunuz onuda yorumlarsaniz sevinirim. Bide sirti ters dondurulmus bir tencerenin uzerine tuzlarin serpildigini gormussss cevabinizi mail adresime bekliyorum iyi gunler yorumlariniz icin simdiden tesekkurler

 3. ayse (18 Mart 2015 saat: 19:56)

  2gece ust uste kaynanami gordum birinci gece agiz dolusu kavgalar ettik . İkinci gece evinin yandigini gordum evine gittik gorumce vardi ve ev yanmisti yatakodasinda dolap yatak duruyordu fakat aynali cekmecesi komple yanmisti… Yorumlarsaniz sevinirim iyi gunler

 4. gülnaz (12 Mart 2015 saat: 17:15)

  erkek kardeşimin öldüğünü gördüm ve çok ağlıyordum yas artık bitme arifesinde iken evin odası elektrik kontağından dolayı alev aldı yanmaya başladı onu söndürmeye çalışırken ölmüş olan kardeşim pencereden bana bakıyordu üzülerek ve uyandım

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,