RuyaTabirleri.com

Rüyada Evin Yıkıldığını Görmek

Rüyada evin yıkıldığını görmek, rüya sahibine ulaşacak musibet, yaşanacak sıkıntı ve üzüntü, sevilen birinin kaybı anlamlarına gelebilir. Rüyada evinin yıkıldığını görenin, eşi ile arası bozulur ve bazı tartışmalar yaşanır. Bu rüya sizi çekemeyen kişilerin yapacağı entrikalar sonucunda huzurunuzun bozulmasına, üzüntü çekmenize, mutluluğunuzun yerini keder ve üzüntünün almasına da işaret olabilmektedir. Bazen de bu rüya dinde eksikliğe, ibadetleri aksatmaya, kulluk derecenizin düşmesine yorulur.

Rüyada Eve Sığındığınız Görmek

Rüyasında bir eve sığınan kişi evi tanısın veya tanımasın bu rüya, onun korktuğu şeylerden emin olmasına, düşmanlarına galip gelmesine, en sıkıntılı anlarında yardım elinin uzanmasına, eğer herhangi bir hastalığı varsa iyileşip şifa bulmasına işarettir.

Rüyada Üzerinize Evin Çöktüğünü Görmek

Rüyada bir evin çökerek üzerinize düştüğünü görmeniz, yakında tüm sıkıntılarınızın bitip ferahlayacağınıza dair bir müjdedir. Bu rüyayı gören, borçlarından kurtulur, sıkıntılarını atlatır, her anlamda mesut ve mutlu olur. Bu rüya gerçek hayatta hayallerinizdeki gibi bir eve sahip olmaktır.

Rüyada Evi Terk Ettiğinizi Görmek

Rüyada evi terk eden kişinin önüne yeni ve güzel fırsatlar çıkar. Bu fırsatları değerlendirirse oldukça başarılı olarak eline oldukça büyük para ve mal geçer. Bu rüya aynı zamanda durumunu terk etmeye işarettir. Doğru yolda bulunan kişi bu rüyayı görse, hatalarından döneceğine, günah işlemeyi terk edeceğine, tüm sıkıntıların bitmesine ve ferahlamaya yorulmaktadır.

Rüyada Evde Yeni Bir Oda Görmek

Rüyasında evinde yeni bir oda gören kişi eğer hasta ise tüm hastalığına şifa bularak iyileşir. Bu rüya aynı zamanda evlenmeye, mesut olmaya, dünya evine girmeye, karşısına çıkacak iyi bir kısmete, aşık olmaya, yeni bir şehre taşınmaya, dünyevi olandan sıyrılıp ahireti hatırlamaya, her konuda doğru yolu bulmaya yorulmaktadır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!