RuyaTabirleri.com

Rüyada Evin Yıkılması

Rüyada evin yıkılması, en kötü rüyalar arasında sayılmaktadır. Rüyada evin yıkıldığını görmek, o hane içinde yaşanacak olan musibetlere, belalara, kazalara ve büyük acılara işaret eder. Rüya sahibi çok kötü, yıkıcı ve yasla geçecek günler geçirecek ve aile bireylerinde eksilmeler ve büyük kayıplar görülecektir. Rüyada evin yıkılması, rüya sahibinin hayatının adeta bir kabusa döneceği ve büyük acılar yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyada Başkasının Evinin Yıkıldığını Görmek

O hane halkı arasında yaşanacak olan sıkıntılı ve acı günlere delalet eder. O ailenin üzerinde kara bulutların dolaştığı, hastalık üstüne hastalık, üzüntü üstüne üzüntü, aksilik üstüne aksilik ve ölüm üzerine ölüm yaşanacağı anlamına gelir.

Rüyada Ev Çökmesi

Daha çok rüyayı gören kişinin aile büyüğü ile tabir edilir ama eğer rüya sahibi zaten evin büyüğüyse o halde rüya direkt olarak kendisini ile ilgilidir. Bu rüyada hayırlı olabilecek bir şey bulunmaz. Rüya sahibinin üzüntüden çöküp, yataklara düşeceğine ve daha sonrada pençesinden kurtulamayacağı illet bir hastalığa yakalanacağına tabir edilir. Büyük uğursuzluktur.

Rüyada Duvar Yıkılması

Bu rüya da benzer şekilde yorumlanır. Şansızlık ve uğursuzluk anlamına gelir. Aile içinde baş gösterecek olan büyük krizlere, fikir ayrılıklarına, kötü ve üzücü haberlere, yıkıma, geçim sıkıntısına ve hastalıklara tabir edilir.

Rüyada Ev Yıkmak

Gerek sağlıktan gerekse kazançtan yana zahmet çekmeye, çileli hastalıklara ve üzüntülere yakalanmaya işaret eder. Mutsuzluk ve üzüntüyü haber veren bir rüyadır.

Rüyada Ev Taşımak

Rüya sahibinin kariyerinde başka alanlara yoğunlaşıp, başka branşlarda uzmanlaşmaya karar vereceğine delalet eder. Ani, köklü ve olumlu kararlar ve güzel gelişmeler şeklinde yorumlanır.

Rüyada Evi Terk Etmek

Mutlu haberler almaya, bu sayede kaybolan keyfin ve neşenin yerine gelmesine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Evin Yıkılması İle İlgili Rüyalar;

  1. fatma (02 Nisan 2014 saat: 13:37)

    Ruyamda esimle birlikte bazi eski esyalari bulduk diye memleketteki babamdan dort kardese kalan eve tasiyoruz. Eve girdikten sonra ikinci katina cikiyoruz. Derken evin tabaninda kucuk capta bir kirilma ve acilma meydana geliyor kirik daire seklinde yani yuvarlak. Sonra evin yan dis cephesi kirilip dokuluyor. Ev citalarla yapilmis cok kirilgan hale geliyor ama baska bir yeri kirilmiyor kirilan yerler ise asagiya toz seklinde dokuluyor. İce veya disa yan yatip dusmuyor. Sonra esim hizli bir sekilde eline cita alip usta bir sekilde duvari kapatiyor ama tabani ellemiyor. Ben birak degmez diyorum ve disariya cikiyorum ve disarida daire seklinde oturan ve sohbet eden kadinlarla tanismak icin yanlarina gidiyorum ikisiyle tanisiyorum. Ev den de etkilenmiyorum zaten zemin katinda seytan var diyorum. Bu ruyam sizce ne demek tir? Bu ara benim uc kardesim daha var ve bu ev gercekten bizlere miras kaldi ama henuz paylasilamadi lakin konusmuyoruz. Abimin ve yengemin niyeti mirasin tamamina konmak bunu defalarca dile getirmislerdi. Bununla ilgili bir gelisme olabilirmi merak ettim. Cevaplarsaniz sevinirim tesekkur ederim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,