RuyaTabirleri.com

Rüyada Evini Görmek

Rüyada evini görmek, farklı şekillerde tabir edilebilir. Rüyayı gören kişinin evini kötü, eski ve pis görmesi şer olarak kabul edilir ve rüya sahibinin yaşayacağı sıkıntılara, zorluklara, sorunlara ve dertlere rivayet edilir. Rüya sahibinin evini, temiz, güzel, yeni, aydınlık ve ferah görmesi de hayırlara yorulur ve olumlu gelişmeler yaşayacağına, müjdeli haberler alacağına, mutluluğunun ve huzurunun yerine geleceğine alamet eder.

Rüyada Evini Taşıdığını Görmek

Rüyayı gören kişinin çevresini ve yaşadığı yeri değiştirmek gibi bir planı olduğu anlamına gelir. Rüya sahibinin hayırlara vesile olacak yenilikler yapmak isteyeceğine bu sayede daha rahat ve kolay bir hayata kavuşacağına tabir edilir.

Rüyada Evini Kaybetmek

Rüyayı gören kişinin başka bir iş arayışı içinde olduğuna ve daha konforlu bir evde yaşamak istediğine rivayet edilir ve rüya sahibinin tüm planlarını ve çalışmalarını şimdilik bu arzusunu gerçekleştirmeye yönelik yaptığına delalet eder.

Rüyada Evini Su Basması

Rüyayı gören kişinin evindeki bolluğun, bereketin ve kazancın artacağına işaret eder. Rüya sahibinin karlı işlere yatırım yapacağına, kazançlı çıkacağına ve bu işten toplu bir para alarak maddi imkânlarını ikiye katlayacağına işaret eder.

Rüyada Evini Bulamamak

Rüyayı gören kişinin günlerini evinden işine, işinden de evine gidip gelerek geçirdiğine, bunun artık kendisini sıkmaya ve hayattan zevk almaz duruma getirdiğine bu nedenle de yaşamına renk, heyecan ve güzellik katmaya karar verdiğine rivayet edilir.

Rüyada Evini Tozlu Görmek

İyi bir rüya olmadığı şeklinde tabir edilir ve rüyayı gören kişinin aksiliklerle, sorunlarla ve sıkıntılarla karşılaşacağına, başarısız ve mutsuz olacağına, malını mülkünü ve işini kaybedeceğine böylece borçlu, parasız ve aşsız günler geçirerek çok zorlanacağına ve içine düştüğü durumu bir türlü kabullenemeyeceğine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!