RuyaTabirleri.com

Rüyada Evinin Yandığını Görmek

Rüyada evinin yandığını görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok zor ve sıkıntılı zamanlar geçireceğine, yapacağı çalışmalarda yapacağı hatalardan ve adım atmakta gecikmesinden ötürü çok üzücü durumlara düşeceğine, bu sorunların aile hayatına yansımasından ötürü çok büyük tartışmalar yaşayacağına, hayatta yalnız kalacağı için ruhsal olarak kötü bir dönem geçireceğine ve bu dönemde çok doğru adımlar atması gerektiğine ve ancak o zaman kendine geleceğine işaret eder.

Rüyada Komşunun Evinin Yandığını Görmek

Rüyayı gören kişinin, etrafındaki, insanlardan birinin, çok zor bir duruma düşeceğine, çok sıkıntılı ve üzüntülü günler geçireceğine, rüya sahibinin, bu kişiye sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulması için elinden gelen bütün yardımları yapacağına, çok büyük maddi destek sağlayacağına ve aile hayatında yaşayacağı tartışmaların ve kavgaların son bulması için arabulucu olacağına delalet eder.

Rüyada Başkasının Evinin Yandığını Görmek

Rüya sahibinin, iş hayatında çok üzüntülü ve sorunlu zamanlar geçiren bir tanıdığına çok büyük yardımlarda bulunacağına, iş hayatında ve aile hayatında düştüğü boşluktan kurtulması ve parasal olarak çok zor durumlara düşmemesi için yardım edileceğine ve herhangi şekilde ortaya çıkabilecek hastalık durumundan ötürü gereken ne varsa yapılacağına tabir edilir.

Rüyada Evinin Yanmış Olduğunu Görmek

İş hayatında ve aile hayatında çok sıkıntılı günler geçiren rüya sahibinin, çok büyük çaba sarfetmesine, çok emek vermesine ve büyük işler yapmaya çalışmasına rağmen çok sıkıntılı bir dönem geçireceğine, büyük üzüntüler yaşayacağına ve işlerini bir türlü yoluna koyamayacağına alamet eder.

Rüyada Ev Yangını Görmek

Eğer sadece ateş görünüyorsa hayırlı ve güzel günler görüleceğine ve iş hayatında ve aile hayatında büyük mutluluklar yaşanacağına yorulur. Rüyada dumanlar görülüyorsa, büyük üzüntüler yaşanacağına rivayet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Evinin Yandığını Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. AYLİN (07 Temmuz 2014 saat: 09:37)

  doğup büyüdüğüm terkedilmiş köydeki evimize eşim ve kızımla gidiyoruz.şu an hayatta olmayan babanemi kendi evinde yemek yerken görüyorum.sonra bahçeye çıkıyorum.babanemin evinin arkasından kara dumanlar yükseliyor yangın var diyerek telefon ile 112 yi arıyorum sonra babanemi elinde baston ile çıkarıyorum arabaya bindiriyorum seni burda bırakamam bizimle geleceksin diyorum.komşuya gidiyorum sonra bizim bayan komşuyu altı çıplak görüyorum.sonrasında hüngür hüngür ağlayarak uyandım.

 2. Ali (24 Haziran 2014 saat: 09:31)

  Ben bi kızı seviyorum veo kızla evlenmek istiyorum aileme bu konuyu açtım kızı ailemle tanıştırdım ama bizimkiler kızı istemiyor. Rüyamdada bu konudan dolayı ailemle tartışıyorum onlara kızıyorum, evde 2 adet sanayi tipi büyük tüp var biri mavi biri gri akşam herkes uyuduktan sonra grı olan tüpü açıyorum ve evden uzaklaşıyorum evden uzaklaştıktan sonra tüpün açık olduğu odaya tabanca ile ateş ediyorum ve ev patlıyor, yangın çıkıyor ve anında itfaiye geliyor yangını söndürüyor ve evden hiç kimse yaralanmıyor zarar görmüyor evdeki herkesi yangından sonra eli yüzü is (kara) olmuş şekilde görüyorum. Sonra bizim yaklaşık 4-5 yıl önce satmış olduğumuz arabayla beraber babamı görüyorum babamla göz göze geliyoz ve ben çok korkuyorum babamın sesini duymuyorum ama ağzını okuduğum kadarıyla bana diyorki seninle konuşmamız lazım diyor. Aradan ne kadar bi zaman geçiyor bilmiyorum belki bir kaç saat belki bir kaç gün annemle bizim mahallede yan yana yürüyoruz ve yine o konu açılıyo bana diyo o kızı boşver gel bak şurda bi kız var onunla evlen diyor ben olmaz diyorum ama zorla götürüyo beni ben diyorumki anne üzerimizi bayli değiştirelim is kokuyoruz diyorum üzerimizide değiştirmeden alel acele alıyo beni hiç tanımadığım bi eve götürüyo annem eve giriyor ben içeri girmiyorum evden 2 tane kadın çıkıyor birbirine benziyor biri 40-50 yaşlarında diğeri 60-70 yaşlarında hoş geldin diyolar bende gidiyorum ellerini öpüyorum (yaşlı olmalarından ve saygıdan dolayı) neyse hemen arkasından annem çıkıyor ve suratı 5 karış diyoki kız istemedi benimle konuşmuyo sen içeri girde bi kızla konuş diyo ben karşı çıkıyorum zaten isteyerek gitmemişim oraya biraz sitem ediyorum anneme orda rüya bitiyo. Ben nasıl böyle bişey yapıyorum kendi evimizi yakıyorum bilmiyorum lütfen bana bu rüyanın tabirini yaparmısınız.

 3. Burcu (18 Haziran 2014 saat: 16:31)

  rüyamda bizim ev yanıyordu babam annem kardeşim başka odada ben oturma odasındaydim kapı kapalıydı ablam yangının oldugu yerde salondaydı birden bulundugum odanın duvarları kıpkırmızı oldu ve bi yazı cıktı babanı cok sev yazıyordu ne alakaysa,sonra birden salonda yangın basladı bizim evin karşısındada arkadasım oturuyor pencerelerimiz karsı karsıya ruyamda ona çagırdım gecenin körüydü tabi cevap vermedi sonra yoldan gecen adamdan yardım istedim itfaiye cagırdı yangını söndürdü

 4. Esma (19 Mayıs 2014 saat: 00:46)

  Ben enistemin annesigilin eski evindeydim köy gibi biyer ben ve iki erkek bir kiz yegenim evdeydik enistemin annesigil ise evde biyerdelerdi bir tüp gördüm yanmaya basladi birden alev almaya basladi ben bir yegenimi kurtardim iki yegenim kaldi annesigili bilmiyorum.. sonra disari ciktim itfayeyi aradim ablamla enistem geldi noldu dedim boyle boyle anlatm.. onlar iceri girdi iki yegenimi icerde kalan kurtardilar orda ruya bitti…

 5. Berna (14 Nisan 2014 saat: 15:22)

  Bizim koyde bir akrabanin dairesindeydim apartman 3 kayliydi
  Ve ben ucuncu kattaydim yanlizdim kimse yoktu bi an hertaraf yavas yavas alev alev oluyordu hersey esyalar ama duman felan gormedim ne kara duman ne beyaz duman sade yandigini ve atesi gordum baska bisey yoktu ve adairedeb cikip yavas yavas iniyordum ikici katta merduvenlerde takili kaldim bussuru alev vardi ondada duman gormedim sadece atesi orda ruyam bitti

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,