RuyaTabirleri.com

Rüyada Evinin Yandığını Görmek

Rüyada evinin yandığını görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında çok zor ve sıkıntılı zamanlar geçireceğine, yapacağı çalışmalarda yapacağı hatalardan ve adım atmakta gecikmesinden ötürü çok üzücü durumlara düşeceğine, bu sorunların aile hayatına yansımasından ötürü çok büyük tartışmalar yaşayacağına, hayatta yalnız kalacağı için ruhsal olarak kötü bir dönem geçireceğine ve bu dönemde çok doğru adımlar atması gerektiğine ve ancak o zaman kendine geleceğine işaret eder.

Rüyada Komşunun Evinin Yandığını Görmek

Rüyayı gören kişinin, etrafındaki, insanlardan birinin, çok zor bir duruma düşeceğine, çok sıkıntılı ve üzüntülü günler geçireceğine, rüya sahibinin, bu kişiye sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulması için elinden gelen bütün yardımları yapacağına, çok büyük maddi destek sağlayacağına ve aile hayatında yaşayacağı tartışmaların ve kavgaların son bulması için arabulucu olacağına delalet eder.

Rüyada Başkasının Evinin Yandığını Görmek

Rüya sahibinin, iş hayatında çok üzüntülü ve sorunlu zamanlar geçiren bir tanıdığına çok büyük yardımlarda bulunacağına, iş hayatında ve aile hayatında düştüğü boşluktan kurtulması ve parasal olarak çok zor durumlara düşmemesi için yardım edileceğine ve herhangi şekilde ortaya çıkabilecek hastalık durumundan ötürü gereken ne varsa yapılacağına tabir edilir.

Rüyada Evinin Yanmış Olduğunu Görmek

İş hayatında ve aile hayatında çok sıkıntılı günler geçiren rüya sahibinin, çok büyük çaba sarfetmesine, çok emek vermesine ve büyük işler yapmaya çalışmasına rağmen çok sıkıntılı bir dönem geçireceğine, büyük üzüntüler yaşayacağına ve işlerini bir türlü yoluna koyamayacağına alamet eder.

Rüyada Ev Yangını Görmek

Eğer sadece ateş görünüyorsa hayırlı ve güzel günler görüleceğine ve iş hayatında ve aile hayatında büyük mutluluklar yaşanacağına yorulur. Rüyada dumanlar görülüyorsa, büyük üzüntüler yaşanacağına rivayet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,