RuyaTabirleri.com

Rüyada Evinin Yıkıldığını Görmek

Rüyada evinin yıkıldığını görmek, kişinin başına gelecek bir musibetin ve belanın habercisidir. Bu tarz rüyalar genellikle hayra yorumlanmaz. Kişinin yaşayacağı sıkıntı ve üzüntü anlamına gelmektedir. Rüyada evi tamamen yıkılan kişinin işleri bozulur ve çalışma hayatında birtakım zorlukları yaşmak zorunda kalır. Aynı zamanda böyle bir rüya gören kişinin yapacağı birtakım hataların göstergesidir. Rüyada evinin duvarının yıkıldığını görmek eşler arasında çıkacak bazı anlaşmazlıklar anlamına gelir. Rüyada evin sadece bir duvarının yıkılması ise ailevi huzursuzluklara, eşler arasında çıkan tartışmalara; fakat bu tartışmaların kısa süre içinde tatlıya bağlanmasına yorumlanır.

Rüyada Evinin Çatısının Yıkıldığını Görmek

Rüyada evinin çatısı yıkılan kimse, kocasından bir kötülük görür veya bu rüya kişinin eşinin maddi durumunun bozulmasına, iflas etmesine veya birtakım parasal konularda sıkıntı yaşamasına yorumlanmaktadır. Rüyada yıkılan çatı gönül ilişkisinin bozulmasına ve bu bağın kopmasına da delalet eder. Evin çatısının kişinin başına düşmesi, evlilik kurumunun zedelenmesine veya dışarıdan gelecek müdahalelerle bozulmasına işarettir. Rüyada evin çatısının uçması bazen ayrılıklara bazen de kısa süreli kavgalara yorumlanır.

Rüyada Bir Binayı Yıkmak

Rüyada bir binayı yıkan kişi, bazı üzüntüler yaşamak zorunda kalır. Rüyasında Kabe yıkan dine muhalif olur ve kötü işler peşinde koşar. Rüyasında cami yıkan, maneviyatını kaybeder ve çok büyük günahlar işler. Kâfirlerin mabedini yıkmak din için çalışmaya ve hayırlı işler yapmaya yorumlanır. Rüyada ev yıkan kişi belalara müptela olur. Rüyasında herhangi bir şeyi yıkıp devirmek ise bozgunculuğa işarettir.

Rüyada Evinin Yıkıldığını Görmenin Psikolojik Tabiri

Bu rüyayı gören kişi, iç dünyasında büyük bir travma yaşamaktadır veya depresyon hali içindedir. Yıkmakla ilgili rüyalar genellikle gören kişinin yaşadığı sorunların ve üzüntülerin habercisidir. Bu rüya aynı zamanda ailevi sorunların ortaya çıkması olarak da yorumlanabilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!