RuyaTabirleri.com

Rüyada Evlat Edinmek

Rüyada evlat edinmek, kişinin en zor anlarında ona yardım edecek ve bazı ihsanlarda bulunacak bir kimse ile ilişki içinde olmasına veya gerçek hayatında da bir çocuk sahibi olmasına işaret etmektedir. Rüyasında yetimhaneden evlatlık aldığını göre kimse, maddi manevi zorluklar içerisinde yaşayan bir kişiye gerekli yardımlarda bulunur veya rüya sahibinin önüne bahsi geçen şekilde insanlar çıkar. Rüyada erkek çocuk evlat edinmek, yakında size uzak birinden alacağınıza müjdeli bir habere, kız çocuğu evlat edinmek ise başınıza gelecek sevindirici olaylara, tanımadığınız bir adamdan lütuf ve yardım görmeye, yakın zamanda bazı hayırlı girişimlerde bulunmaya yorumlanmaktadır.

Rüyada Kendi Çocuğunu Evlat Edinmek

Rüyasında kendi çocuğunu evlat edinen kimse, evladı ile ilgili bazı problemler yaşar. Bu rüya bazen de çocuğunuzun uzak bir mesafeye gitmesine veya güzel bir yolculuğa çıkmasına işaret eder. Rüyada kendi çocuğunu bir başkasının evlat edindiğini görmek ise, çocuklarınızın yabancı kimselerle ortak iş yürütmelerine veya ileride çok hayırlı ve size, devlete, ülkesine faydalı bireyler olarak yetişmelerine yorumlanır.

Rüyada Evlat Edindiği Çocuğu Görmek

Gerçek hayatta evlat edinen ve bu çocuğu rüyasında gören kişi, o çocuğu en güzel şekilde büyüterek ileride güzel bir mevkiye gelmesine yardımcı olur. Bu rüya bazen de ummadığınız yerlerden göreceğiniz yardıma, size kan bağı olmayan bir kişi ile yaşayacağınız hayırlı bir hadiseye işaret etmektedir. Rüyada yetimhaneye gidip orada çocukları görmek ise, elinizde bulunana parayı ve malı hayırlı yollarda kullanmanız gerektiğine dair bir uyarıdır.

Rüyada Evlat Edinmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada evlat edinmek kişinin içindeki çocuk ve insan sevgisinin bir tezahürüdür. Hayat hakkında belli bir fikri olan ve insanlara karşı daima duyarlı davranan kimselerin, içlerinde bulunan bu acıma duygusunun yansıması olarak kabul edilebilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Evlat Edinmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Büşra (19 Aralık 2016 saat: 15:10)

  Rüyam da bi evin içindeyim esimle 7 tane erkek çocuk var o evde anne ve babası da var o çocukların bana bi erkek çocuk veriyorlar bende alıyorum aldığım gibi öpüyorum sonra da eşime dönüp Rabbim bize evlat vermeyecek bizi buraya o yüzden getirdi diyorum eşim de zaten bizim çocuğumuz olmaz diyor çocuğu alıp çıkarken yerde yatan bi kız çocuğu var kafası kesilmiş ama kizin kafası var yaninda yerde bi kesilmiş bas var ruyami yorumlarsaniz sevinirim.

 2. Melisa (09 Eylül 2016 saat: 08:42)

  Rüyamda bir sürü annesi öldürülmüş bebek gördüm erkeklerdi sonra bunları alıp eve getirmişim annem kızar diye bebekleri sakliyomusum sonra 1 tane daha bebek bulmuşum bunu annem öğrenmiş onun için süt falan almışo cocukla yakindan ilgileniyomusum bu çocuklardan birini yanima alıp diğerlerini yetimhaneye bırakmak zorundaymisim ben karar veremiyomusum

 3. rajski tadeusz (09 Temmuz 2016 saat: 03:41)

  Merhaba benimsemek bebek için arayanlar, ben adıyla Bay Rajski Tadeusz değilim, bir sürü burada ikizler, erkek ve kız bir dizi var, onlar yaptıkları gibi onlara bakmak için gereken her şeye sahip değilsiniz onların benimsenmesi için onları koymak karar, onların hamilelik sırasında hiçbir ilaç, sigara veya alkol kullanmıştı. bebekler benimsemeye ileriye ilgilenen çiftler temasa geçiniz olmalıdır: (adopt.babycare@gmail.com), onlar sadece küçük çocuklar artık bize çok teşekkür ederim onları almaya gelerek YARDIM lütfen acı istemiyorum ..

 4. sweetdream (04 Haziran 2016 saat: 13:25)

  Ruyamda, bi erkek bebek var. Annesi ban veriyor onu buyutmemi istiyor. Surekli kontrole geliyor ama cocuk beni anne diye kabulleniyor. Ve esmer burnu hokka gibi hafif cekik gozlu bi cocuktu. Anneside sarisindi. Cidden cok ilginc bi ruyaydi. Ama bebek cok tatliydi uyanmak istemedim.

 5. rajski tadeusz (01 Haziran 2016 saat: 08:40)

  merhaba ben değilim efendim thompson Edwards, bu evlat edinme farkındalık haftası ve Hull kalıcı aileler için bekleyen 16 çocuk bulunmaktadır. Biz acilen sonra bizimle temasa geçiniz evlat edinme işlemine başlamadan düşünmeye eğer sevgi dolu bir aile bakımını sağlamak için yeni benimseyenler aileye ihtiyacı: (federickagency@gmail.com)
  efendim thompson edwards

 6. Bedia (26 Nisan 2016 saat: 00:23)

  Rüyamda koskocaman yemyeşil parlak bir elma masanın üzerinde duruyor ve o aslında bir erkek çocukmuş ve ben onu evlat edincekmişim ama o çocuk bir arkadaşımınmış elma şeklinde doğurmuş ve onu bana verecekmiş.arkadaşım çok şaşkındı bense ona ne kadar güzel diyorum.çok garip bi duyguydu.ben normalde bekarım .rüyamı yorumlarsanız mutlu olurum

 7. hilal budak (21 Eylül 2015 saat: 13:19)

  Rüyamda eşimle geziyoruz çok mutluyuz ve çimenlikler içerisinde bir erkek bebek buluyoruz. onu kucağima alıoyrum ve eşimin ailesi bizim aile bir masada yemek yiyorlar eve geldiğmde bir erkek bebeği daha uyanıyor onuda biz evlat edinmişis ve bizi görünce hemen biberonuna sarılıyor ve gülümseyerek yanımıza geliyor o sıra bulduğumuz bebeği dayımın eşine vermek aklımdan geçiyor(normalde çocuğu olmuyor)onun yanına gidiyorum ve diyorumki ben biryanesini evlat edindim sende bu bebeği evlad edin diyorum ve bebeklerde suriyeli bu arada terkedilmiş oda kabul etmiyor tedavi aşamasında olduğunu ve kendinden bebek olması istediğini söyluyor.( dönüş yapmanızı bekliyorum şimdiden teşekkürler)

 8. zerda (26 Temmuz 2015 saat: 09:50)

  RÜYAMDA akrabalarımızla çarşıya çıktık teyzemlar falan ondan sonra annem yolda 2 tanee çocuk satan bir kız çocu gördü ve aldı ondan sonra evegeldik biraz oturduk ben çocuğu istemiyodum gelmesinni bende gitsin istiyodum ondan sonra biz ansansorle aşağa inelim derken biz birz ilerledik çocuk kaçtı ama(teyzem çocu koşa koşa yaklamaya çalışıyodu) ondana sonra yakaladı biz eve gittik ondan sonra aşağıya indik biz kız evde kaldı sonra tekrar kaçtı

 9. Ezgi (14 Temmuz 2015 saat: 17:07)

  Rüyamda annem babam ve bi kac kisi olmak uzere yetimhaneye gidiyorduk cocuklari ziyaret etmek icin yetimhane o kadar buyuktu ki uzun uzun binalar kac tane sayamadım cok eski ve harabe bi yerdi ayrica mahkumlarda vardi yani yetimler ve mahkumlar bir arada yasiyordu bi yandan da korkuyoruz tabi basimiza bisey gelicek diye sonra bi kiz buluyorum 2 3 yaslarinda bana cok benziyodu onu evlatlik olarak aliyodum cocugu o kadar cok sevmistim ki bir an olsun kucagimdan indirmedim sonra o korkunc yerden ayrildik devamini hatirlamiyorm

 10. Selin (22 Şubat 2015 saat: 09:48)

  Rüyamda sevdiğim adam izmirden yoldan geliyor ben yurt gibi bir yerdeyim sonra 1 tanesi net olmak üzere 3 arkadaşım ile geliyor kucağında kocaman bir kundak (kundakta engelli bir bebek ama cinsiyetini görmedim ) “sana hiç evlenme teklif edemedim bütün imkanları kaçırdım ama bu sefer kaçırmayacağım benimle evlenir misin diyor ve kabul ediyorum sonra kundağın başında bebeğin yattığı yerde yumurtalar görüyorum ve bunlar ne işe yarıyor diyorum ve bebeğin adını soruyorum ama sorularımın cevabını alamadan uyanıyorum . (Dönüş yaparsanız çok sevinirim lütfen )

 11. Esra (13 Şubat 2015 saat: 13:12)

  Rüyamda bir sel içerisindeydim bi aile bana gelip kızını verdiler suya bırakıp öleceğine seninle gelsin onu sen büyüt sen okut sana anne desin dediler kurtulduk selden o kız hala benim elimi tutuyordu ve o kadar güzeldi ki lütfen cok etkisinde kaldım ve yaşım henüz 17 normal birşey mi bu??

 12. zuleyha (31 Ocak 2015 saat: 10:29)

  Rüyamda komşum bir kız çocuğu getirdi henüz 5 ,6 aylık annesinin ve babasının öldüğünü söyledi bebeğin nineside götürün bu bebeği zuleyhaya verin demiş ben kızı görünce çok sevdim çok tatlı bir kız çocuğuydu ama cocuklarıma davrandığım gibi adaletli davranamayıp adaletsiz olurum diye korktum çocuk bana gönderildiği için çocuktan vazgeçemedim bebeği emzirmek istedim sütüm geldi fakat çocuğun altı kirli olduğu için sütümü almak istemedi altını temizledim ve en küçük oğlumun kıyafetini giydirdim. Ondan sonra uyandım zaten

 13. Busra (09 Ocak 2015 saat: 09:54)

  Toplam on çocuktu ben dört erkek iki kız evlat eedindim çocukların yaş aralığı dokuz îla üç yaş diğer dört çocuğuda tanımadığım başka bîri evlat edindi on çocuk ben arkadasım sözde arkadasımın kayın validrsi aynı evde yaşamaya başladık. Evlat edindipim çocuklarımı o kadar seviyorum ki . Onlara ahmet elif gibi isimler koyuyorum yolda gelirken. Aslında şöyle ki ben öocukları evlat edinmedim yetimhanede onlara kötü davranıldğı îçin aldım getirdim. Çocuklar bana anne dedilçw gözlerim doldu normal hayatta bekarım. Ve rüyayı öok merak ettim saygılar

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,