RuyaTabirleri.com

Rüyada Evlat Görmek

Rüyada oğlunu veya kızını görmek genel olarak rüyada evlat görmek olarak alınmıştır. Rüya tabirinde her ikisine de yer verilmiştir.

Rüyada evlat görmek maddi açıdan zenginliğe yorumlanmaktadır. Rüyada kız evlat görmek, işleriniz iyiyse daha iyi olacağına, kötüyse düzeleceğine, bolca para kazanacağınıza, erkek evlat görmek ise zenginliğe ve maddi olarak sizi güzel şeylerin beklediğine yorumlanmaktadır. Eğer anne, rüyada kız evladını gördüyse geçim sıkıntısına, dara düşmeye işaret olabilir.

Rüyada Evladınızın Öldüğünü Görmek

Rüyada evladınızın veya evlatlarınızın öldüğünü görmek düşündüğünüzün aksine onların herkes için hayırlı işler yapıp hayırlı birer insan olacaklarına delalet eder. Bu yüzden büyüklerimiz rüyada öldüyse ömür katmışsın demektedirler.

Rüyada Evladınızı Dövmek

Rüyada evladınızı dövmek sizi zor zamanların beklediğine, maddi açıdan dara düşüp geçim sıkıntısı yaşayacağınıza delalet eder.

Rüyada Evladınızın Elinizi Öptüğünü Görmek

Rüyada evladınız, çocuğunuz elinizi öpüp hayır duanızı almışsa onlara güzel ve iyi bir gelecek sunduğunuza ve hayırlı birer insan olacaklarına işaret eder.

Rüyada Evladınızla Oyun Oynamak

Rüyada evladınızla oyun oynadığınızı gördüyseniz işlerinizin, aktivitelerinizin yoğunluğu nedeniyle hasretini çektiğiniz evinize ve ailenize, özellikle evlatlarınıza duyduğunuz özlem olarak yorumlanmıştır.

Rüya tabirciler bazı kelimelerdeki tabirleri fazla bir anlam taşımadığından ya da sadece bir anlam taşıdığından uzun uzadıya yorumlamak yerine kısa ve öz olarak yorumlamışlardır. Bu evlat kelimesindeki gibi genelde maddi açıdan bir servete veya zenginliğe yorulan tabirde olduğu gibi kısa ve öz olarak sizlere sunduk. Rüyanızı tam olarak yorumlayabilmeniz için rüyada gördüğünüz diğer nesnelerin de ne anlama geldiğine bakmanızı öneririz. Sitemizdeki arama bölümünü kullanarak arama yapabilirsiniz. Rüyanızdaki nesneler tek tek ele alıp tabirlerine baktıktan sonra ortaya bir bütün halinde çok daha iyi bir çıkacaktır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Evlat Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. elif (21 Ekim 2015 saat: 14:57)

    Rüyamda bi sürü insan topluluğuyla birlikte bir seyden kactiğimizi gördüm.Tehlikleli bi durum varmis ama ne oldugunu hatirlamiyorum devletle alakali muhtemelen.iki kizim var küçük olani eski bi evde uyutmusum bi süre insanlarin arasinda olduğumu ve sonra uyuyan kizimi kontrol etmeye geldiğimi gördüm geldiğimde hala uyuyordu sonra büyük kizimi ariyorum o da yanima geliyor.Büyükce bir meydanda insanlar toplanmis birden bir karmasa oluyo ve kacmak istiyorum ordan sonra bi hayvan kocaman ama ne oldugunu anlayamadim onun üstündeyim babami görüyorum beni birakma nolur die yalvariyorum babam öylece bakiyor hiçbisey yapmiyor.Bir önceki gecede iki yilan hem önümde hem arkamda yukarda ip gibi biseye tutunmusum kaciyorum yine.Etkisinde kaldim çok yorumlarsaniz sevinirim

  2. Ayşe nizam (21 Temmuz 2015 saat: 19:14)

    Rüyamda kızımın beni küçük gördüğünü beni beğenmediğini gördüm sonra bende onların bulunduğu arabaya bindim yanımdaki kimdi bilmiyorum bir bayan onun omuzlarında ağlamaya başladım kızımın ön koltuktan arkaya bize bakıp üzüldüğünü gördüm

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,