RuyaTabirleri.com

Rüyada Evlatlık Görmek

Rüyada evlatlık görmek, rüya sahibinin, iş hayatında çok sıkıntılı zamanlar geçirdiğine, ancak yakın bir zaman içinde yaşayacağı çok güzel ve kendisini mutlu edecek olaylar sayesinde çok rahat edeceğine, hayatı boyunca, yaşadığı bu güzel olayları unutmayacağına, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere herhangi bir zahmet çekmeden kısa zaman içinde kavuşacağına ve elini attığı her işte çok büyük kazançlar elde edeceğine işaret eder.

Rüyada Evlatlık Olduğunu Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında herşey çok güzel giderken hiç beklemediği bir yerden hiç beklemediği bir zamanda çok büyük sıkıntılar ile karşılaşacağına, bu sebeple çok zor durumlara düşeceğine, işleri yoluna koymak ve sorunlu durumu toparlamak için çok çaba göstereceğine ve büyük bir sabır göstererek bu sorunu çözeceğine rivayet eder.

Rüyada Evlatlık Almak

Rüya sahibinin, işlerinin çok kötü gittiği bir dönemde çeşitli yeni işlere gireceğine, sorunlarının çözümü için yeni yollar arayacağına, çevresindeki kişilerin de katkıları ile sorunlarını çok zarar etmeden ortadan kaldıracağına ve rahat edeceğine delalet eder.

Rüyada Evlatlık Erkek Çocuğu Almak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında yaşadığı sorunların çözümü için yakın bir zaman içinde çok büyük adımlar atacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulup rahata ereceğine ve tüm bunların üzerine alacağı güzel haberler ile işlerinde çok daha güzel günler görerek büyük kazançlar elde edeceğine tabir edilir.

Rüyada Evlatlık Kız Çocuğu Görmek

İşlerinin çok iyi gittiği bir dönemde büyük kazançlar elde eden rüya sahibinin, alacağı kötü bir haber ile çok zor günler geçireceği bir döneme gireceğine, bu yüzden çok zarar edeceğine, büyük bir işe girdiği sırada çalışmaların yarıda kalacağına ve iş yaptığı kişiler ile arasının bozulacağına işaret eder

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Evlatlık Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Gözde Köşlüoğlu (19 Kasım 2014 saat: 18:28)

  Rüyamda seneler sonra ailemin beni evlatlık aldığını ve kendi aileminde aslında benim çok iyi tanıdığım kişilerin olduğunu küçüklügümde dedemin evinde kalırdık orda dedemin kapı dibi komşuları olan insanlarmış benim ailem.Çok ağlıyorum bu duruma ama genede öz ailem olan insanlara gitmeye çalışmak gibi bir isteğim olmuyor. Beni evlatlık alan anneme soruyorum neden bana bunu yıllarca söylemediniz niye gizlediniz, öz annemler neden beni istemediler diyorum aynı zamanda benim dışımda 3 tane daha çocukları var onlara bakabildiler bana mı bakamadılar diyorum ayrıca onların maddi durumları çok iyi insanlar zenginler. Ama hiçbir şekilde bana cevap veren biri olmuyor rüyamda manevi annem olan kişi benim dediklerimin karşısında gülümsüyor hep. Bunu hemen yeni ayrıldığım sevgilime gidip anlatıyorum oda hiçbir şekilde cevap vermiyor. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim. Teşekkürler.

 2. Gamze Bozcuk (21 Nisan 2014 saat: 14:32)

  Rüyamda bir erkek bebek bana getiriliyor, ben onu evlatlık almak istiyorum, tavşan dudaklı olduğunu görüyorum, olsun, nasıl olsa diş doktoruyum, ben ona bakarım, tedavilerini yaptırırım diyorum, sıcak bir yaz günü gölgelik bir yerde annem ve birkaç tanıdığımızla bir gölgede oturup onu uyutuyoruz, besleyip çocuğu rahatlatabilmek, ona sarılmak bana büyük huzur veriyor.
  (İlk evliliğimden bir oğlum daha var, ancak ikinci evlilikte bebeğimiz olmuyor, bir de babam 3 aydır kanserle boğuşuyor, annem ve ben ona bebek gibi bakmaya, rahatlatmaya çalışıyoruz, acaba bunun mu yansımasını gördüm?)

 3. pinar d. (04 Nisan 2014 saat: 10:47)

  Ruyamda kurbanlik kuzu almak istiyorum birtanesini seciyoruz ama ne kurban zamani ne baska bisi satan arkadas aksam getiririm size kuzuyu diyor ve gidior daha sonra kuzu yerine bir kiz cocugu getirior verior bana 2-3yas arasi bende diyorum kuzu nerde tamam onuda vericem derken bana kucuk bir kopek verior kuzu diye ama cok sevimli seviyorum ikisiylede ilgileniorum bir kac kisi kiz cocuguna karsi cikior bende diorum peygamber efendimiz boyle buyurmus yetimlere sahib cikalim diorum uzerime alamam evlatlik olarak ama herzaman arkasinda olurum diorum ismini Yildiz Verioruz (ablamin ismi ayni zamanda) yorumlarsaniz cok sevinirim simdiden tskler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,