RuyaTabirleri.com

Rüyada Evlendirilmek

Rüyada evlendirilmek, pek de iyi şekillerde yorumlanmaz. Rüyayı gören kişinin gülen yüzünün solmasına, mutlu günlerinin noktalanmasına, işindeki bereketin düşmesine ve bütün bunlar nedeniyle sağlığının da bozulmasına neden olacak olaylarla karşı karşıya kalacağına tabir edilir. Rüya sahibinin iyi geçim halinde olduğu ve samimi duygularla sevdiği kişilerden yana haksızlık göreceğine ve onlarla yollarını ayırmaya karar vereceğine delalet eder.

Rüyada Zorla Evlendirilmek

Rüyayı gören kişinin uğursuz, hayırsız, nankör ve de vefasız kişilerle karşılaşacağına, onlardan medet umacağına, onlarla gönül birliği edeceğine fakat ne yazık ki o insanlardan umduğunu bulamayarak hayal kırıklığı yaşayacağına, üzüleceğine, insanlara duyduğu güveni kaybedeceğine ve bu nedenle içine kapanarak sessiz ve mutsuz günler yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada İstenmeden Evlendirilmek

Rüyayı gören kişinin şansının ve kısmetinin kapanacağına, çevresinin kötü, art niyetli ve kem gözlü kişilerle dolacağına böylece çok zor, sıkıntılı ve çetin günler yaşayacağına, kendisini çaresiz ve yalnız kalmış gibi hissedeceğine rivayet edilir.

Rüyada Başkasıyla Evlendirilmek

Rüyayı gören kişinin iş ortaklığı yaptığı kişilerle ters düşeceği noktalara geleceği, onlarla yollarını ayıracağı, yeni bir oluşum içine gireceği ve bu yolda kâh zorlukla kâh kolaylıklarla karşılaşacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin bundan sonra özellikle de meslek hayatında yoluna tek başına devam etme kararı alacağına yorulur.

Rüyada İstemediği Biriyle Evlendirilmek

Rüyayı gören kişinin canının sıkılmasına, moralinin bozulmasına, kazancının düşmesine ve ağız tadının kaçmasına alamet eder. Rüya sahibinin sakin ve huzurlu şekilde sürüp giden hayatının sarsılacağına, düzenin bozulacağına işaret ederken sevdiği kişilerin de kendisini bu kötü günlerde yalnız bırakacaklarına rivayet ettiği şeklinde açıklanır.

Rüyada Evliyken Evlendirilmek

İyi değildir. Rüya sahibinin hastalanacağına, borçlanacağına ve üzüleceğine tabir edilir ve uğursuzluk olarak yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Evlendirilmek İle İlgili Rüyalar;

 1. sedef (04 Kasım 2014 saat: 01:34)

  rüyamda savaş vardı kotu insanlar siyah peçe vardı hepsi ve hepsinin eli kılıç vardı ve komutanları beni istedi benimle evleneceğini ve benim onu kabul edersem bu kanlı savasın biteceğini söylemişti insanlar bu korkuyla benim onunla evlenmemi söyledi ve bende kabul ettim bir kaç gün sonra gelip beni alacağını söyledi ama o komutanın yüzü korkutucu değildi beyaz giyinmişti ve sarışındı diğerleri gibi korkutucu değildi

 2. ela (09 Mayıs 2014 saat: 11:06)

  Rüyamda istemedigim biriyle zorla evlendiriliyorum..oglani bi kere yillar önce görmüstüm tanimiyorum ne alaka onu rüyamda gördüm anlamadim zaten.. ailem herkes o kisiyle evlenmemi destekliyo rüyamda hep kacmanin yollarini ariyolarum…. hic mutlu degilim sadece sevdigim kisiyi düsünüyorum benim disimda herkes o evliligin iyi oldugunu düsünüyo ve bekar uzakta yasiyan bi kuzenim var onuda hamile gördüm karni baya cikmis yanimda benim evlenmemi oda destekliyo..rüyayi hic anlamadim ama cok üzdü bu rüya beni yorum bekliyoum tesekürler

 3. ogün (23 Aralık 2013 saat: 09:47)

  Ruyada evleniyorum(ismi hacer ve kuzenimin eşine benziyor esmer zayıf biri kızıda tam görmüyorum aile bireyleri var ama suratlar annem abim hariç tam görmüyorum annem altın takıyor çeyrek göğsün üstüne ikinci altın ceketin kemer hizasına takıyo sonra ben yatayım diye çıkayım derken odadan abim sesleniyo sırt üstü yatmış halde gidiyorum eğilip yanına çömelirken altınin birini alir gibi yapiyor düşen altınla bir altin o veriyor kalkıp yatma niyetiyle ordan çıkarken uyanıyorum .
  Evliyim niye evleniyorum diyede düşünüyorum rüyayı gördügüm sürede.şimdiden teşekkür ederim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,