RuyaTabirleri.com

Rüyada Evleneceği Kişiyi Görmek

Rüyada evleneceği kişiyi görmek, eğer rüya sahihse gerçek hayatta hayatınızı birleştireceğiniz kişinin özelliklerini öğrenmeye yorumlanır. Evleneceğiniz kişiyi fiziken görmüşseniz rüyanızdaki kişiye benzer niteliklere sahip birisi ile evlenirsiniz. Bu rüya yakın zamanda evlilik isteğinizin gerçekleşmesine de işaret eder. Özellikle evlenmeyi arzu eden kişiler için böyle bir rüya nişan, söz veya düğün gibi organizasyonlara delalet eder. Rüyada evleneceği kişiyi yüksek bir makamda görmek, gerçek yaşamınızda da insanlar tarafından sevilen ve saygı duyulan bir kimse ile evleneceğinize işarettir. Rüyada evleneceğiniz kişiyi tehlikede görmek, bazı hatalar yapacağınıza veya size uygun olmayan bir kişi ile duygusal ilişkiye gireceğinize yorumlanır.

Rüyada Evleneceği Kişiyi Başkası İle Görmek

Rüyasında gerçek hayatta evleneceği kişiyi başka birisi ile gören kişi, nişanlısı ile birtakım sorunlar yaşar veya aileler arasında birtakım anlaşmazlıklar çıkar. Bu rüya sizi çekemeyen ve mutluluğunuzu kıskanan kişiler olduğunu ve bu insanların sizi ayırmak için her şeyi yapabileceklerini de göstermektedir. Rüyada evleneceğiniz kişiyi başka birisi ile evleniyor görmeniz, o kişinin size karşı tavırlarında bazı değişiklikler olacağının veya yakında karşınıza hoş fırsatların çıkmasının işaretçisidir.

Rüyada Nişanlısını Görmek

Rüyada nişanlısını gören kimse yakında onunla evlenerek mutlu ve huzurlu bir yuva kurar. Bu rüya genellikle aile saadetinin göstergesidir. Özellikle rüyasında nişanlısı ile hoş bir birlikteliği olduğunu veya onu öpüp onunla kucaklaştığını gören kişi, dünya hayatında istek ve arzularına kavuşur. Nişanlısını asık bir yüzle görmek onunla tartışmaya güler yüzle görmek ise ondan iltifat görmeye delalet eder.

Rüyada Evleneceği Kişiyi Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada gerçek hayatta evleneceği kişiyi görmek, kişinin nişanlısına karşı olan aşkını ve sevgisini gösterir. Sevgilisi olmayan bir kişinin bu rüyayı görmesi ise iç dünyasında bulunan evlenme isteğine delalet etmektedir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!