RuyaTabirleri.com

Rüyada Evleneceğini Görmek

Rüyada evleneceğini görmek, hayırlara rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin yüzünün gülmesine ve şansının da dönmesine alamet eder. Hayırlı ve uğurlu kısmetlere yorulurken rüya sahibinin sıkıntılarından, zorluklarından ve problemlerinden kurtulacağına, esenliğe kavuşacağına, hafifleyeceğine ve ferahlayacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin hem meslek hem de özel hayatında istediği mutluluğu yakalayacağı ve arzularına kavuşacağı anlamına gelir.

Rüyada Evleneceğini Öğrenmek

Rüyayı gören kişinin müjdeli haberler alacağına ve gönül hoşluğuna kavuşacağına işaret eder. Rahata kavuşmaya, esenliğe ermeye ve stresten kurtularak hafiflemeye rivayet edilir. Rüya sahibi gergin ve üzgün geçirdiği günleri unutacak demektir.

Rüyada Evleneceğini Söylemek

Rüya sahibinin büyük bir mutluluk yaşayacağına ve mutluluğunu da çevresindekilerle paylaşacağına işaret eder. Kişi, ailesini gururlandıracak ve onların hayır duasını almayı başaracak bir adım atacaktır diye yorumlanır. Rüyayı gören kişinin yaşadığı toplumda herkes tarafından çok konuşulacak bir girişimi olacağı ile tabir edilir.

Rüyada Evleneceğini Bilmek

Yaşanılan zorlukların biteceğine, borçların kapanacağına, kötü hastalıkların iyileşeceğine, rüyayı gören kişinin maddi ve manevi huzuru yakalamayı başaracağına işaret eder. Rüya sahibinin akıllı adımlar atması sayesinde hayallerine ve isteklerine kavuşma konusunda muvaffak olacağına alamet eder.

Rüyada Evleneceğinin Söylenmesi

Müjde almaya delalet eder. Rüya sahibinin kendisine gelecek olan hayırlı ve temiz bir habere ya da teklife tabir edilir. Her iki durumda da mutlu olmaya ve sevinmeye işaret eder.

Rüyada Evlendiğini ve Mutsuz Olduğunu Görmek

Tam tersi şekilde açıklanır ve rüyayı gören kişinin özellikle de özel hayatından yana şanslı olacağına, sevdiği kimseden hayır göreceğine ve o kişi ile huzurlu, mutlu, sağlıklı, kazançlı bir ömür geçireceğine ve o kimse tarafından hak ettiği değeri göreceğine işaret eder ve hayır olarak yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: