RuyaTabirleri.com

Rüyada Evlenme Teklifi Görmek

Rüyada evlenme teklifi görmek, çok hayırlı ve müjdeli haberlere, kişinin sevinçten havalara uçacağı bir olaya işaret ederken, bekar kimseler için de muratlarına ermeye ve hayatlarını gönüllerinden geçtiği gibi biriyle birleştirecek olmalarına yorumlanır. Evlenme teklifi eden birilerini görmek ise, yakın çevreden sevilen kişilerin mutlu haberlerine, nişan veya düğün davetine işarettir. Hiç tanımadığı birinin başka birine evlenme teklif ettiğini gören kimse, iş teklifi alır, yurt dışında çalışmak üzere görevlendirilir ve yeni bir hayata başlar. Rüya sahibinin hayatında olacak güzel gelişmelere, düzen değişikliğine, taşınmaya veya çocuk sahibi olmaya da tabir edilir.

Rüyada Evlenme Teklifi Almak

Bekar kimseler için ciddi bir arkadaşlığın başlangıcında olduklarına alamettir. Evlenme teklifi alan kişiler, gerçek hayatlarında da güzel bir ilişkiye adım atar ve çok uzun sürmeyecek bir vadede de evlilik planları yapmaya başlarlar. İş açısından kişinin mevcut işinden memnun olmadığı için yeni bir arayışa gireceğine, karşısına kariyer yapabileceği bir fırsatın çıkacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Evlenmek

Rüyada evlenmek, gerçek hayatta çok istenilen, arzu edilen bir hayalin gerçek olmasına işarettir. Kişinin özel yaşamında yeniden güzel gelişmeler yaşanacağına, hem maddi, hem de manevi olarak tatmin olacağı, huzurlu bir ortamda yaşayacağı, gelirinin artması ile beraber yeni bir hayata başlayacağı anlamına gelir. Evlenmek aynı zamanda bekar kimseler için de gerçek hayatlarında evlilik yapacakları manasına gelir. Evli kimseler için ise aşk tazelemek ve eş ile beraber geçecek güzel bir tatile, uzun süren mutluluğa delalettir.

Rüyada Evlenme Teklifi Görmenin Psikolojik Yorumu

Gerçek hayatında evlenmeyi çok istediği halde yuva kuramayan kişilerin başka insanların hayatlarına duydukları imrenme duygularının rüyada ortaya çıkmış halidir. Büyük bir aşk yaşama isteğinin, yalnızlığına son vermek arzusunun sembolik halidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!