RuyaTabirleri.com

Rüyada Evler Görmek

Rüyada evler görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında bu zamana kadar istediği ve hayal ettiği herşeye kavuşacağına alamet eder. Bu rüya, bir diğer yandan da kişinin uykusunda gördüğü evlerin durumuna ve şekline bağlı olarak yapılmaktadır. Rüya sahibi eğer uykusunda herkesin hayallerini süsleyecek özelliklerde bir ev görürse bu hayır, mutluluk ve başarı olarak kabul edilir fakat kişi eğer uykusunda izbe, kötü ve yıkık dökük evler görürse bu şer, uğursuzluk ve şanssızlık olarak yorumlanır.

Rüyada Lüks Evler Görmek

Rüyayı gören kişinin başarılarının, artacağına, işlerinin çoğalacağına bu sayede maddi sıkıntılarının sona ereceğine işaret eder. Rüya sahibinin rızkının genişleyeceğine, hanesine huzurun, mutluluğun, rahatın ve konforun geleceğine rivayet edilir.

Rüyada Eski Evler Görmek

Uğursuzluk olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin yokluğa düşeceğine, ekmeksiz ve aşsız kalacağına, ödeme güçlü çekeceğine, ihtiyaçlarını karşılayamaz hale geleceğine bu sıkıntılarının da aile hayatına olumsuz yönde yansıyarak hane içindeki ağız tadının, keyfinin ve neşesinin kaçmasına neden olacağına alamet eder.

Rüyada Yıkılmış Evler Görmek

Rüyayı gören kişinin kurulu düzeninin bozulacağına, kısmetlerinin kapanacağına, ev yaşantısındaki iyi geçime adeta nazar değeceğine ve rüya sahibinin üzüntü içinde, çok mutsuz ve kötü günler geçirmeye başlayacağına delalet eder ve büyük talihsizlerle karşılaşmaya yorulur.

Rüyada Güzel Evler Görmek

Rüyayı gören kişinin müjdeli haberler alacağına, daha fazla kazanç elde edebileceği yolları keşfedeceğine, kararlı ve isabetli adımlarının yüzünü güldürecek sonuçlar vereceğine ve rüya sahibi için adeta sürpriz olacak çok hayırlı gelişmelerin meydana geleceğine işaret eder.

Rüyada Beyaz Evler Görmek

Rüyayı gören kişinin mutlu ve sıcak bir yuvası olacağı, aradığı saadeti orada bulacağı ve geçim sıkıntısı çekmeden kolay ve güzel yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!