RuyaTabirleri.com

Rüyada Evli Adam Görmek

Rüyada evli adam görmek, hem görenin durumuna, hem de rüyanın diğer unsurlarına göre farklı yorumlanır. Bekar bir bayanın evli bir adam görmesi, kendisine yol yordam gösterecek, bazı hatalarını düzeltmesi için tatlı dille uyaracak bir aile büyüğüne veya tanıdık, ileri yaşta birine yorumlanır. Evli bir bayanın evli adam görmesi ise aile içindeki bazı problemlerin karşılıklı hoşgörü ile çözüleceğine, kişinin tecrübelerinden yararlanacağı biriyle tanışacağına, akraba çevresindeki sorunların giderileceğine alamettir. Kavgalı olunan yahut anlaşmazlık yaşanan biri varsa, bu kimseyle rüya sahibi arasında ara buluculuk yapacak bir tanıdığa da yorumlanır. Bekar kişiler için bir başka yorumu da, evlenecekleri kişinin kendilerinden yaşça büyük, olgun düşünen, çevresine karşı hoşgörülü davranışlarıyla ilgi toplayan biri olacağını ifade eder.

Rüyada Evli Adamla Öpüşmek

Özellikle iş konusunda kendine ait firması ya da iş yeri olanların, başka bir firmayla ortaklık içine gireceklerini veya bir proje nedeniyle bir süre beraber çalışacaklarına yorumlanır. Şirket evliliği manasına da gelen rüya, istenmeyen bir durumda kalarak başkalarının isteklerine boyun eğmeye de tabir edilir. Zor şartlardan kurtulmak için kişinin nefsini bir kenara bırakarak hareket edeceğine, kendisinin ve ailesinin geleceğine odaklanarak çözümler bulacağına tabir edilir.

Rüyada Evli Adamla Tanışmak

Kişinin çıkarlarına uygun şartlar oluşacağına veya ayağına gelen bir fırsatın iş hayatını çok daha iyi hale getireceğine yorumlanır. Diğer yandan kişi hakkında gıybet yapanlar olduğunu ve bu kimselerin farkına vararak ilişkinin kesileceğini, ileri geri konuşan, dedikodu yapan arkadaşlardan uzak kalınacağını alamet eder. Rüya sahibinin özel hayatında bir düzen içine gireceğine, bekar biriyse evliliği düşünmeye başlayacağını, yuva özlemini dindirmek için arayışlara gireceğine tabir edilir.

Rüyada Evli Adam Görmenin Psikolojik Yorumu

Bir aileye sahip olmak, ebeveynlik yapmak, çocuk yetiştirmek gibi istekleri bildiren rüya, kişinin yerleşik, düzenli bir yaşama duyduğu hasreti de işaret eder. Sorumluluk almaktan kaçınmayan, herkesi olduğu gibi kabul eden biri olunduğunu da bildirir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!