RuyaTabirleri.com

Rüyada Evli Birini Gelinlikle Görmek

Rüyada evli birini gelinlikle görmek, o kişinin bebek sahibi olmasına veya hamile kalmasına delalet eder. Böyle bir rüya genellikle iyiye yorumlanmaktadır. Özellikle gelinlik beyaz ve temizse hayırlara ve gelecek güzel günlere işarettir. Rüyasında evli bir kadının çok güzel ve gösterişli bir gelinlik giydiğini görmek, o kimsenin aile yaşantısının iyi olmasına, eşi ile arasında güzel bir bağ kurulmasına ve birlikte uzun, güzel bir ömür sürmelerine delalet eder. Rüyada gelinlikle görülen bayan tanınmıyorsa, bu sefer rüya sahibi güzel ve hayırlı bir yuva kurarak uzun yıllar eşi ile birlikte mutlu bir yaşantı sürer. Evli birisinin tekrar düğün yaptığını görmek, o kimsenin ailesinden bir kızın evlenmesine veya yakınlarda davet edileceğiniz bir düğüne yorumlanmaktadır.

Rüyada Bir Erkeğin Gelinlik Giymesi

Rüyasında gelinlik giyen erkek, bazı sıkıntılar yaşar ve özellikle maddi problemlerle uğraşır. Çoğu alime göre erkeğin gelinlik giymesi hayırlı değildir. Gelinlik giyen erkek fıtratına aykırı davranır. Bu rüya kişinin bazı istekleri olduğunun fakat bu isteklerin kendisi için hayırlı olmadığı anlamına gelmektedir. Erkeğin üzerinde pis kokan bir gelinlik olduğunu görmesi, kötü bir eşe veya kendisine uygun olmayan bir kadınla evlenmesine; bazen de kişinin eşine kötü davranıp, onun hakkına girmesine yorumlanır.

Rüyada Gelinlik Dikmek

Rüyada gelinlik diken kişinin kısmeti açılır. Bu rüya başınıza gelecek talihli olayların habercisidir. Gelinlik dikmek bekar kimseler için evlilik, nikah gibi olaylara yorumlanmaktadır. Bu rüyayı gören kişi yakında zengin ve tam istediği gibi bir gençle nişanlanır ve o kimseyle mutlu, huzurlu bir yuva kurar.

Rüyada Evli Birini Gelinlikle Görmenin Psikolojik Tabiri

Bu rüya kişinin içindeki evlilik isteğinin veya mutlu bir yuva arzusunun bir göstergesidir. Özellikle evli olmasına rağmen eşinden memnun olmayan kişilerin de gördüğü bir rüyadır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada gelinlik görmenin ayrıntılı olarak anlatıldığı Rüyada Gelinlik Giymek ve Rüyada Gelinlik Görmek sayfalarımızı tavsiye ederiz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: