RuyaTabirleri.com

Rüyada Evli Birinin Evlendiğini Görmek

Rüyada evli birinin evlendiğini görmek, kişinin başına gelecek umulmadık bir menfaate, karşısına çıkacak fırsatlara işarettir. Rüyada görülen evlilikler genellikle hayra yorumlanır. Evli birisinin evlenmesi kısmettir; ama bu kısmet elbette karşı cinsele alakalı değil, iş yaşamı ve maddi konularla ilgilidir. Borcu olan bir kimse bu rüyayı görse en yakın zamanda borçlarını öder. Maddi sıkıntı çekenler içinse bu rüya zenginliğe ve ferahlamaya yorumlanır. Rüyada evli bir kadının tanımadığı bir adamla evlenmesi aile hayatında mutlu ve huzurlu olmaya işarettir. Tanıdık bir kimse ile evlilik ise genellikle o kişiden görülecek olan yardımlardır.

Rüyada Evli Bir Erkeğin Evlenmesi

Rüyada gerçek hayatta evli olan bir erkeğin hiç bilmediği bir kadınla evlendiğini görmesi genellikle makam ve mevki elde etmeye veya yeni bir işe girmeye yorumlanır. Evlenilen kadın ahlaklı ve temiz bir kadınsa bulunan iş de o miktarda güzel ve kazançlı olur. İffetsiz bir kadınla evlilikte ise hayır yoktur. Çünkü bu rüya bazı hatalar yapabileceğinizin veya başınıza gelecek tatsız hadiselerin göstergesidir. Rüyada evli bir erkeğin tanıdığı bir kadınla evlendiğini görmesi, çok kısa bir süre içinde yapacağı bir yardıma veya maddi gelişmelere delalet eder.

Rüyada Evli Bir Kişinin Nişanlanması

Bu rüya gören kişi için verilecek bir sözdür. Rüyayı gören kişi önemli bir konu hakkında konuşur veya başkalarına hiç beklenmedik açıklamalar yapar. Bazen de böyle bir rüya dedikodu yapmaya veya sohbete işarettir.

Rüyada Evli Birinin Evlendiğini Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada evlenen kişi rüya sahibi ise evliliğinde yolunda gitmeyen bir şey vardır ve kişi iç dünyasında bastırmaya çalıştığı bazı isteklere sahiptir. Bazen de bu rüya kişinin eskiye ve yaşanılan mutlu anlara duyduğu özlemi dile getirir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Evli Birinin Evlendiğini Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Yıldız (24 Ekim 2016 saat: 11:14)

    Ben evliyim ama rüyamda evli değilmişim ve komşunun yeğeni ile evleniyorum . Ama onu daha önce hiç görmediğim için endişeliyim anlaşabilir miyiz , sever miyim diye! Düğün için saçımı makyajımı terasta yapmak istiyolar ama bakıyorum yağmur çiseliyor, olmaz saçım bozulur içerde yapalım diyorum . Sonra bakıyorum kalabalık kuzenlerim var . Sonra da bir bakıyorum düğün bitmiş ve hatırlamıyorum düğünü. Kısa mı sürdü düğün acaba diyorum

  2. aza reshidova (06 Nisan 2016 saat: 08:20)

    Ruyada evli yiyenimin duyunu olur yiyeinim gelinlikde. Ama ruyada onun evli oldugunu bilmiyorum. Ilk dafa duyun yapilir. Ben konsudan cikinca duyun sesleri duyorum bakkkiyorum yiyeni gelin olmuas. Cabuk yanlarina giiyorum.Bu zaman yengemi goruyorum ve ikimiz sevincden agliyoruz.

  3. Anonim (21 Mart 2015 saat: 01:51)

    rüyada eşim sevgilisi ile evlendiğini gördüm ve orada ben engel oldum nikah kıyılmadı erkek çocukgu olmuş ama o çocuk benim diyoRum eşime o bana sana inat olsun diye evleniyorm diyorum ondan sonra hickira hickira aglıyorum sonra uyanıyorum ve sinir krizi geçiyorum size bu rüya ne delalet eder sorunlarinizi bekliyorum .

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,