RuyaTabirleri.com

Rüyada Evli Birinin Gelinlik Giymesi

Rüyada evli birinin gelinlik giymesi,  genellikle kişinin aile ve akraba hayatının son derece güzel ve huzurlu devam edeceğini bildirirken, iş hayatında da olumlu gelişmelere işaret eder. Giyilen gelinlik temiz ve beyaz ise çok müjdeli ve sevinçle karşılanacak haberler duymaya işarettir. Giyilen gelinlik kirli ve eskimiş ise, bu durumda üzücü bir haber alınır. Kirli, yırtık gelinlik giymek kişinin sağlığının, iş hayatının ve aile hayatının bozulacağına yorumlanır. Rüyasında gelinlik giyen kişi yaşlı bir kimse ise, büyük bir mutluluk yaşar. Bazı rüya tabircileri ise, yaşlı ve evli bir kimsenin gelinlik giymesinin onulmaz bir hastalığa tutulacağına işaret ettiğini söylerler. Rüyasında gelinlik giyen kişi evli bir erkek ise, eşinin gebe olduğu haberini alır, evlilik hayatı çok daha iyi bir duruma gelir. Giyilen gelinlik beyaz ise kişinin aydınlık bir geleceğe sahip olacağı ve huzurlu, rızkı yüksek bir hayatı olacağına delalet eder.

Rüyada Evli Birinin Siyah Gelinlik Giymesi

Rüyasında siyah renkte bir gelinlik giyen kişi, oldukça tehlikeli bir durumla karşılaşacak demektir. Hayati tehlike de dahil son derece sıkıntılı durumlar yaşanacağına ve kişinin iş, aile ve sosyal hayatının zarar göreceğine delalettir. Rüya sahibinin dikkatli olması gerektiğine dair uyarıcı mahiyette bir rüyadır.

Rüyada Mavi Renkte Gelinlik Giymek

Rüyasında mavi renkte bir gelinlik giydiğini gören kişi Allah katında çok makbul ve sevilen bir kul olur. Hayırlar işlediğinden sevabı da çok olur. Mavi gelinlik giyen kişi huzuru bulur ve cennete uygun bir dünya hayatı sürer. Allah yolundan sapmayan sadık bir kul anlamına gelir.

Rüyada Kahverengi Gelinlik Giymek

Rüyasında kahverengi gelinlik giyen kişi karasız bir durumla karşılaşır. Karar veremediği için yol ayrımlarında yanlış tercihlerde bulunabilir. Kişinin acele etmeden, yavaş bir şekilde ve mantığı ile hareket etmesi gerektiğine dair uyarıda bulunan bir rüyadır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada gelinlik görmenin ayrıntılı olarak anlatıldığı Rüyada Gelinlik Giymek ve Rüyada Gelinlik Görmek sayfalarımızı tavsiye ederiz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: