RuyaTabirleri.com

Rüyada Evli Çift Görmek

Rüyada evli çift görmek, bir anda karar verilen yolculuklara çıkmak, ani gelişen olaylar neticesinde planlarda değişiklik yapmak, garanti gözüyle görülen bir işten ayrılmak ve maceralı bir hayata başlamak manasına gelir. Rüya sahibinin alanında yetkin bir insan olmasıyla beraber kendine olan güvenini de tazeleyecek olduğuna, hayatındaki özel insanlara karşı daha çok müsamahalı davranacağına tabir edilir. Kişinin akrabalarından veya yakın arkadaşlarından birinin yaptığı yanlışları göreceğine ve o kimseleri uyaracağına, daha da kötü bir durumda olanlar için yardım eli uzatacağına alamet eder. Sevilen kimselerin hapis hayatı yaşamasına veya aşırı hırs nedeniyle ciddi bir düşüş yaşayacaklarına da yorumlanır. Tanıdık bir evli çift görmek, gerçek hayatta o insanlarla beraber ortaklaşa iş yapılacağını veya birlikte hareket ederek bir sıkıntının üstesinden gelineceğini gösterir.

Rüyada Evli Çiftle Kavga Etmek

Tersine yorumlanır ve kişinin daha önce anlaşamadığı, uyum sağlayamadığı biriyle beraber çalışmak zorunda kalacağını işaret eder. Kavgalı kişiler için aradaki buzlar zamanla eriyecek demektir. Bir konuda inat eden ve ısrarla olumsuz bir tutum gösteren rüya sahibinin sevdiği bir insanın araya girmesi ile birlikte o konuda geri adım atacağına ve daha sağduyulu düşünmeye başlayacağına tabir edilir.

Rüyada Evli Çiftle Sohbet Etmek

Yakın zamanda gelecek çok iyi bir teklife alamettir ve özellikle iş konusunda kişiyi daha da öne çıkaracak, hayallerine ulaşacağı paralar kazandıracak meblağlar elde edeceği güzel bir işe başlayacağını bildirir. Var olan hayatın bundan sonra günden güne daha da iyiye gideceğini ve her gelişmenin kişi ve sevdikleri için pozitif sonuçlanacağını delalet eder.

Rüyada Evli Çift Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin kendisini sürekli şanssız görmesi ve talihsiz olduğunu düşünerek üzülmesinin ifadesidir. Kendi hayatını başkaları ile kıyas etmenin, başkalarının sahip olduklarına özenmenin ve hayatından memnun olmamanın da işaretidir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Evli Çift Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Gulcan (07 Eylül 2016 saat: 16:20)

    Rüyamda kuzenimle açık alanda yürürken birden kuzenim su doldurmak istiyor ve bir dereden temiz su doldururken bir anda ben suyun içinde toprak renginde çok uzun olmayan fakat şişman bir yılan görüyorum ve kuzenime seslenip yılan var diye bağırırken yılan duyun içinden çıkıp benim ustume saldırıyor ve ayağımın bileğinden yakalıyor ayagimmi kurtarırken koluma dolandı beni zehirleyecekdiye korkarken bir anda bir evin balkonunda oluyorum ve cesaretimi toplayıp balkondan aşağı fırlatıp atıyorum ve yere dustugunde de parçalanıyor oluyor ama parçalanırken de sanki yanmış gibi duman çıkıyor kurtuldu sukur diyorum ve balkondan içeri giriyorum evinici farklı benim evimmis ama eşyalar farklı birde kalabalık bir ortam var evde tanıdığım ama simalarini secemedigim kişiler var o esnada kapi çalıyor eve bir erkek giriyor içeride oturan bir bayana hadi gidelim diyor bende kim diyorum karı koca bunlar diyorlar kocası hadi gidelim diyor kadin gitmiyor adam iki uç kere ısrar ediyor fakat kadın gitmiyor en sonunda adam bıkıp ben gidiyorum benden bukadar. Gelmezsen gelme deyip çıkıp gidiyor ama kadın çok kotu oluyor bende o esnada kalkıp koltukların ortusunu falan düzeltiyorum bende ne söyleyeceğimi bilemez bir durumda iken uyandım

  2. Arya (09 Mayıs 2016 saat: 12:38)

    Rüyamda bağ gibi orman gibi biyerde geziyodum yolda mutlu el ele etrafa gülücükler saçan bi evlimi sevgilimi tam bilmiyorum çift gördüm sanırım sevgililerdi etrafta birileri daha vardı onlar kimseyi gormuyolardı sadece mutlu şekilde koşuyorlardı

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,