RuyaTabirleri.com

Rüyada Evli Görmek

Rüyada evli görmek, yaptığı şeyler ile insanların dikkatini çeken ve sempatisini kazanan rüya sahibinin, çok mutlu olacağına, iş hayatında ortaya koyacağı bazı çalışmalar ve alacağı başarılar sayesinde büyük bir özgüvene kavuşacağına, sıkıntılarını bu sayede çözeceğine ve yakın bir zamanda alacağı güzel bir haber ile hayatında yeni bir yola ve yeni bir döneme gireceğine alamet eder. Ayrıca, uzun zamandan beri tanıdığı bir kişi ile çok güzel ve mutlu bir şekilde devam edecek olan bir ilişkiye gireceğine delalet eder.

Rüyada Evli Olmak

Rüyayı gören kişinin, hayatı içinde çok farklı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, bu çalışmaların insanların dikkatini çekmesi sayesinde çok güzel gelişmelerin yaşanmasına vesile olacağına, bu sayede çok rahat edilecek bir işe girileceğine, büyük bir kazanç elde edileceğine, gerçekleştirilen projelerin hayli büyük getirisi olacağına ve çok daha güzel olayların yaşanacağına işaret eder.

Rüyada Evli Birini Gelinlikle Görmek

Rüyayı gören kişinin, rüyada gördüğü kişinin çok mutlu edici olaylar ile karşılaşacağına, yaşayacağı güzel gelişmeler sayesinde mutlu olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına ve şimdiye kadar görmediği bir mutluluk tadacağına tabir edilir.

Rüyada Evli Olmayan Birini Hamile Görmek

Rüya sahibinin yapacağı bir hata ya da söyleyeceği yanlış bir söz yüzünden çok kötü bir duruma düşeceğine, çaresiz kalacağına ve ailesini de bu kötü durumu içine sürükleyip zarar görmelerine sebep olacağına delalet eder.

Rüyada Evli Kadın Görmek

İş hayatında çok büyük zarar görülen bir durumdan kurtulup bazı çalışmalar içine girileceğine, sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına, büyük getirisi olan bir işte çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, iş hayatının güzel gidişatının aile hayatına da yansıyacağına ve mutlu olunacağına rivayet eder

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: