RuyaTabirleri.com

Rüyada Evli Kadının Gelinlik Giymesi

Rüyada evli kadının gelinlik giymesi, onun sahip olacağı sağlıklı, güzel ve gürbüz bir bebektir. Bu rüyayı gören kadın yakın zamanda anne olur. Bu rüya, aynı zamanda mevcut evlatların iyi eğitim alarak yükselmelerine, o kadından türeyecek hayırlı ve iyi bir nesle işarettir.

Rüyada Bekâr Bir Bayanın Gelinlik Giymesi

Rüyada bekâr bir bayan gelinlik giydiğinde bu rüya onun evlenmesine ve mutlu bir yuva kurmasına işarettir. Bu rüya, arzu edenler için oldukça güzel, huzurlu ve mutlu bir rüyadır. Kişinin karşısına uzun süredir hayalini kurduğu çok güzel bir kısmet çıkar ve herkesin hayran kalacağı bir düğün gerçekleştirir. Aynı zamanda, günahların affedilmesine, hatalardan tövbe etmeye, atılan bir iftiradan alnının akıyla çıkmaya da yorulabilmektedir.

Rüyada Gelin Görmek

Gelin rüyası, mutluluk, sevinç, sevindirecek müjdeli haberler, parlak, güzel, harika bir gelecektir. Rüyada gelin gören kişi bekârsa evlenir, evli ise çocuk sahibi olur. Rüyada görülen gelin tanıdıksa o kişiden veya varsa onun eşinden yardım görmeye; eğer mutsuzsa çekilecek sıkıntılara ve üzüntülere işarettir. Rüyada gelin eğer temiz ve güzel beyaz elbiseler içindeyse, sıkıntılı zamanların tamamen bittiğinin, artık güzel günlerin yaklaştığının, kişinin hayatında önemli ve güzel gelişmeler yaşanacağının habercisidir.

Rüyada Gelinlik Görmek

Rüyada görülen gelinlik evlilik, güzel rızık, bereketli bir ömür, hatalardan dönerek tövbe etme, günahların affedilmesi, salih ve güzel bir evlattır. Eğer gelinlik yırtık ve kirli ise üzüntü yaşamaya, sıkılacağı bir haber almaya; eğer gelinlik temiz ve parlaksa, iyi geleceğe, mutlu ve huzurlu olmaya yorulur. Yaşlı bir kadınının gelinlik giymesi, hastalanmasına veya vefat etmesine işarettir. Rüyasında kendi kızını gelinlik giyerken görmek, kızından hayır görmesini veya onu talihinin sürekli iyi olmasını ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada gelinlik görmenin ayrıntılı olarak anlatıldığı Rüyada Gelinlik Giymek ve Rüyada Gelinlik Görmek sayfalarımızı tavsiye ederiz.

Rüyada Evli Kadının Gelinlik Giymesi İle İlgili Rüyalar;

  1. Ceydanur (31 Ocak 2016 saat: 15:07)

    Gelinlik gördüm sabahında dedem evlendi çok tuhaf bir ruyada çıkar sikicidi☺?inanılmaz bir ruyadi cevabını lütfen sizlerden beklerim almanya dan yaziyorum bay sozleri öptum almanya ya beklerim sizi bay canlarım benim tanışmak üzere diye ruyadi sacma????

  2. gizem (03 Kasım 2014 saat: 09:18)

    ablam evli.kısa bir süre önce ablam doğuma gün kala ikiz bebeklerini kaybetti.dun aksam ruyamda ablamın tekrar düğünü oluyordu sokakta.bende balkondan izliyordum.fakat kımse oynamıyordu herkes oturuyordu.ablamda gelinliklerle oturuyordu.yanında damat yoktu.orada ablamdan ayrı tek tanıdıgım kısı babaannemdi.süslenmıs tam ablamın karsısına sandalyede oturmustu.babaannemle yılda 1 kere anca gorusuruz neden boyle bır ruya gordum anlayamadım ya da neden babannem ?tesekkur ederım.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,