RuyaTabirleri.com

Rüyada Evli Olduğunu Görmek

Rüyada evli olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin hayatında büyük değişmelerin yaşanacağına, bu durumun kendisine hayır, mutluluk ve başarı getireceğine rivayet edilir. Kişi hayatı için dönüm noktası sayılabilecek adımlar atacak ve bu konuda da muvaffak olacak demektir. Hayırlara alamet eder, kişinin yaşadığı kafa karışıklığından ve huzursuzluğundan kurtulacağına, isabetli ve doğru adımlar atacağına, daha sonra da bunun meyvelerini toplayacağına tabir edilir.

Rüyada Bekâr Birinin Evli Olduğunu Görmek

Rüya sahibinin kadın ya da erkek olması fark etmeksizin hayırlara alamet eden bir rüya olarak kabul edilir ve rüya sahibinin hayatındaki engellerin ortadan kalkacağına, önünün açılması sayesinde kısmetinin artacağına, hayallerinin gerçek olacağına, ağız tadının, huzurunun ve rahatının da yerine geleceğine işaret eder.

Rüyada Evli ve Çocuğu Olduğunu Görmek

Rüya sahibinin sıkıntıya ve zorluğa düşmesine neden olan sorunların ortadan kalkacağı anlamına gelir. Kişi, kafasının rahat etmesine vesile olacak kararlar alacak ve bunları hayata geçirerek kendisi adına yapılabilecek en isabetli işi yapmış olacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Evlenmek

Müjde olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin keyfine keyif, mutluluğuna da mutluluk katacak bir takım olayların yaşanacağına, ettiği duaların ve tövbelerin Allah katında kabul olacağına delalet eder. Hayatın olumlu yönde ilerleyeceği şeklinde açıklanır.

Rüyada Evli Olduğunu Öğrenmek

Rüyayı gören kişi için şifa bulmaya, rahatlığa ve esenliğe kavuşmaya, başarıyı yakalamaya, hedeflerine ve amaçlarına yaklaşmaya tabir edilir. Rüya sahibinin hayatta çok arzu ettiği ve hayali ile yatıp kalktığı konularda başarılı olmak için karşısına hayırlı yolların açılacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Evli Olduğunu Bilmek

Bu rüya, rüyada evlenmek, evli olduğunu görmek ve öğrenmek rüyaları ile benzer anlamlara gelir. Hayırlara alamet eder. Rüya sahibinin yüzünün gülmesini sağlayacak olayların yaşanacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Evli Olduğunu Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. serap (10 Temmuz 2014 saat: 00:51)

    Rüyamda 2 yıl önce vefat eden dedemi gördüm dedemin evindeydik karşılıklı duruyorduk başkaları da vardı. 5 6 ay önce ayrıldığım eski sevgilimi gördüm evlenmişiz evli olarak gördüm. 2 gündür onunla evli olarak görüyorum onu rüyamda. Evliyiz ve o bir dükkana giriyor bende giriyorum cüzdandan para çıkarırken bozuk paralardan yere düşürdüm ve küçük bir çocuğa verdim onları

  2. cihan (12 Mayıs 2014 saat: 07:24)

    babamı sobada Yemek karıştırırken, annemi ve babamı bana doğru gelirken gördüm, evdeydik gerçekte sevdiğim kızı gördüm, yanımdaydı sanki evli gibiydik ve doğuma yakın derece hamile olduğunu, çok mutlu olduğumu gördüm…
    en sonda hep beraber bir yere gidiyorduk ama nereye olduğunu bilmiyorum, giderken bir köpek elimi yaladı elimde de yiyebileceği bir şey vardı.

    TEŞEKKÜRLER…

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,