RuyaTabirleri.com

Rüyada Evli Olmak

Rüyada evli olmak, rüyayı gören kişinin durumuna bağlı olarak iki farklı şekilde yorumlanır. Rüya sahibi, eğer bekâr bir kişi ise iş hayatında ve aile hayatında şimdiye kadar görmediği büyük başarılara imza atacağına, çok büyük kazançlar elde ederek çok yüksek mevkilerde kendisine yer edineceğine, sosyal hayatında insanlar tarafından aranan biri olacağına ve her gelişmenin bir önceki gelişmeden daha güzel olacağına rivayet eder. Eğer rüyayı gören kişi, evli birisi ise yakın bir zaman içerisinde çok sağlıklı ve beraberinde çok büyük kısmetler getirecek bir bebek sahibi olacağına alamet eder.

Rüyada Evli Olduğunu Görmek

Rüyayı gören kişi evli birisi ise kısa bir zaman içerisinde çok büyük ve sevinçli bir haber alacağına ve bir bebek sahibi olacağına işaret eder. Eğer rüya sahibi bekâr birisi ise, iş hayatında çok büyük çalışmalar yapacağına, bu çalışmalar sayesinde çok büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine, çok uzun yıllar boyunca rahat etmesini ve güzel bir hayat sürdürmesini sağlayacak bir mevkiye geleceğine tabir edilir.

Rüyada Sevdiğinle Evli Olmak

İş hayatında ve aile hayatında çok güzel ve mutlu günler yaşanacağına ve sorun yaşanan tüm olayların ve durumların yakında çözüleceğine tabir edilir.

Rüyada Başkasıyla Evli Olmak

Rüyayı gören kişi evli, bir kadınsa eğer yakın bir zaman içerisinde hanesine bir bebek gireceğine, bu bebeğin aileye çok büyük bir bolluk ve bereket getireceğine ve iş hayatında yeni ve çok güzel gelişmelerin yaşanmasına vesile olacağına yorulur. Rüya sahibi bir erkek ise, sıkıntılı bir dönem geçireceğine, ailesi içinde büyük tartışmalar yaşanacağına ve büyük üzüntüler yaşayacağına delalettir.

Rüyada Akrabasıyla Evlendiğini Görmek

Rüya sahibinin, iş hayatında yaşadığı sorunları birisinden alacağı borç sayesinde ortadan kaldıracağına rivayet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Evli Olmak İle İlgili Rüyalar;

 1. duygu (04 Ocak 2015 saat: 09:46)

  Evli olduğum halde ,şuan ölmüş olan ünlü bir sanatçı ile evli oldugumu ve onunla filmlerinde ki gibi komik dolandırıcılık işi yaptığımı gordüm.”made ki evliyiz bana hayatınla ilgili tüm detayları anlat, sır kalmasın aramızda diyorum tamam diyip gülüyordu” birde aynı rüyada gercekte de kızım olan bebeğimle yıkandığımı gordum.su temiz mekan genişti.

 2. sevinc (10 Aralık 2014 saat: 07:37)

  Ruyamda simdiki sevgilimle evli oldugumu goruyorum . Su aralar kendimide hic iyi hiss etmiyorum . Beni sevmediyini falan dusunuyorum . Ama bu ruyayi gordum diye sabah kalkinca kendimi mutlu hiss etdim . Cunki onunla evli , mutlu olmak en buyuk hayalim . Ruyamdada beni dudagimdan opuyordu . Evliydik .

 3. adem (06 Kasım 2014 saat: 01:25)

  ben nişanlıyım. ve nişanladıgım gün adet gereği dini nikahıda kıydık. yaklaşık 5 aydır nişanlıyım ve işsizim. rüyamda daha önceçıkma teklif ettiğim birisiyle çok mutlu bir evlilik geçirdiğimi gördüm. ve rüya öncesinde nişanlımla tartışmıştım. hatta biticeğine dair sözler bile ima edildi tartışmada. moralim bozuk gelip uyudum ve bu rüyayı gördüm. bu ne anlama geliyor

 4. oznur (05 Nisan 2014 saat: 17:37)

  Ben evliyim rüyamda tanıdığım birine aşık olduğumu görüyorum aşık olduğum kişi akraba değil ve onla evleneceğimi görüyorum rüyamda evli olduğumu da farkındayım nasıl olur ben kız değilim zaten evliyim diyorum ama o kişide bana aşık bende ona aşık evleneceğimizi görüyorum ama evlenmedik sadece o aşık olduğum kişiyle evleneceğini gördüm beni gelip isteyecekler güyya

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,