RuyaTabirleri.com

Rüyada Evlilik Hazırlığı Görmek

Rüyada evlilik hazırlığı görmek, rüyayı gören kişinin evli veya bekar oluşuna, kadın ya da erkek olmasına göre farklı şekillerde değerlendirilir. Eğer bekar bir erkek evlilik hazırlığı yaptığını görüyorsa iş konusunda kendisine yeni bir sorumluluk verilecek, ailesinin bazı konularda maddi yükümlülüklerini üzerine alacak ve kendi hayatını da kurmak için adımlar atacak demektir. Özellikle bekar erkek ve bayanlar için kalplerine düşecek aşk ateşinin haberini verir. Yeni bir aşkın, güzel bir beraberliğin kapıda olduğunu, kişinin arkadaşları vasıtasıyla veya kendisine önerilen biriyle görüşerek evlilik yolunda ilerleyeceğine tabir edilir. Evli bir erkeğin bu rüyayı görmesi kız evlat sahibi olmasına ve eşi, çocukları için geleceğe yönelik birikimler yaparak onların rahat bir hayat sürmelerini şimdiden garanti altına alacaklarına yorumlanır. Evli kadınlar için çocuklarının çeyizlerini yapmaya başlayacaklarını, ellerine geçen parayla zor günler için küçük birikimler yapıp eşlerine destek olacaklarına tabir edilir.

Rüyada Düğün Görmek

Kişinin kendi düğününü görmesi hayırlı haberler almasına ve özel hayatında her şeyin yolunda gittiğine yorumlanır. Özellikle bekar bayan ve erkekler için muratlarına ermelerine, kalplerindeki kişiyle uzak olmayan bir tarihte yuva kuracaklarına, Allah’tan istediklerinin gerçekleşeceğine tabir edilir. Düğün görmek ev bark sahibi olmak veya ev almak gibi anlamlara da gelir. Başkasının düğününü görmek ise, yapılan bir iyilikten dolayı dua almak anlamındadır.

Rüyada Evlenmek

Tanıdığı biriyle evlendiğini görmek o kişiyle iş yapmak, ortak olmak veya beraber yola çıkmak demektir. Gerçek hayattaki sevgilisiyle evlendiğini görmek evlilik teklifi almak veya yakın zamanda nişan yapmak manasındadır. Tanımadığı biriyle evlendiğini görmek ise riskli bir işe girişmek, bir süre tedirginlik hissetmek şeklinde yorumlanır.

Rüyada Evlilik Hazırlığı Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin düzenli bir hayata dair özlemini ve kendi ailesini, yuvasını kurmak için sürekli hayaller kurduğunu, bu özlemini gerçekleştirmek için her fırsatı değerlendirdiğini bildirir. Sorumluluk almaktan kaçınmayan kişilerin ifadesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!