RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Evlilik Teklifi Almak

Rüyada evlilik teklifi almak, yüz güldürecek haberler almaya ya da olaylar yaşamaya işaret eder ve rüyayı gören kişinin çok mutlu olacağı günler yaşayacağı anlamına gelir. Güzel ve olumlu gelişmeler yaşamaya, müjde almaya, sürpriz olaylarla karşılaşmaya, keyiflenmeye, neşelenmeye ve eğlenmeye alamet eder. Rüya sahibinin beklenti içinde olduğu şeylerin arka arkaya gerçekleşmesi sayesinde kişinin hayatının en güzel dönemini yaşayacağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Evlilik Teklifi Aldığını Görmek

Mutluluk, sevinç ve hayır olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin kısmetlerinin artacağına, şansının açılacağına ve geleceğinin parlak olacağına işaret eder. Yakın gelecekte yaşanacak güzelliklerin rüya sahibine umut vereceğine ve kişinin bu sayede yarınları için çok daha isabetli kararlar almasına vesile olacağına rivayet edilir.

Rüyada Bir Erkekten Evlilik Teklifi Almak

Rüya sahibinin bulunduğu noktadan çok daha ileri gideceğine, yükseleceğine, bilgili kimse haline geleceğine ve hayatını en iyi şekilde yaşamayı başaracağına işaret eder. Kişinin azmi ve hırsı sayesinde niyetlendiği her şeyi elde edeceğine ve hedeflerine ulaşacağına alamet eder.

Rüyada Sevgiliden Evlilik Teklifi Almak

Rüyayı gören kişinin sıkıntılarından, dertlerinden, üzüntülerinden ve yaşadığı kötü günlerden kurtulacağına, yaşama olan inancını tazeleyeceğine, işine ve ailesine daha bir sıkı sarılarak, hayatına kaldığı yerden çok daha güçlü şekilde devam edeceğine tabir edilir.

Rüyada Eski Sevgiliden Evlilik Teklifi Almak

İyiliğe, güzelliğe ve hayra ulaşmaya alamet eder. Rüya sahibinin çevresinde bulunan ve kendisinden maddi imkânlarını esirgemeyen ve manevi anlamda da yanından ayrılmayan ahlakta ve dinde olgunlaşmış bazı kimselerin olduğu ile yorumlanır.

Rüyada Ünlü Birinden Evlilik Teklifi Almak

Rüyasında ünlü birinden evlilik teklifi aldığını gören kişi, sözü geçen, itibar ve makam sahibi bir kimse ile bir araya gelecek ve o kimsenin bilgilerinden istifade edecek demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: