RuyaTabirleri.com

Rüyada Evlilik Teklifi Görmek

Rüyada evlilik teklifi görmek rüyanın görülüş şekline göre yorumlanmaktadır. Rüyanızda eğer size bir evlilik teklifi yapılmışsa yakın zamanda önünüze çıkacak büyük fırsatların ve bu fırsatların doğuracağı güzel olayların habercisidir. Rüyasında başkasına evlilik teklifi eden kimse, bulunduğu işte yükselerek emrinde çok fazla kişi çalıştırır. Evlilik teklifi bazen de birkaç seçenek arasında kalacağınıza ve bu seçeneklerden en doğrusuna karar vereceğinize yorumlanmaktadır. Rüyada tanımadığı birinden evlilik teklifi alan kimse güçlü ve maddi açıdan da kuvvetli bir adamın yanında çalışır. Tanıdığı birinin evlilik teklifinde bulunması o kişiyle ortak yapacağınız bir işe yorumlanabilmektedir.

Rüyada Bir Adamın Evlilik Teklifinde Bulunması

Rüyada tanımadık bir adamın evlilik teklifinde bulunması, rüya sahibinin maddi açıdan sıkıntılarının sona ermesine bazen de ortak gerçekleştireceğiniz bazı çalışmalardan oldukça büyük başarılar elde edeceğinize işarettir. Tanıdık bir erkeğin evlilik teklifinde bulunması bekârlar için iyi bir kısmetin ve huzurlu bir evliliğin göstergesidir. Rüyada evlilik teklif eden yaşlı bir adamsa eskimiş bazı konuları canlandırmaya veya çok uzun süredir işlemeyen bir meslekte başarılı olmaya yorumlanır. Ölü bir adamın evlilik teklifinde bulunması sizin için hayırlı olmayan birtakım işlere girişeceğinizin habercisidir.

Rüyada Evlilik Teklifine Cevap Vermek

Rüyada kendinize bir evlilik teklifinde bulunulduğunu ve buna olumlu yanıt verdiğinizi görmeniz, yakında önemli bir işe girişeceğinizin habercisidir. Eğer bu teklife olumsuz yanıt vermişseniz önünüze çıkacak fırsatları tepeceğinize veya bazı konularda kararsız kalacağınıza işaret etmektedir.

Rüyada Evlilik Teklifi Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada görülen evlilik teklifi özellikle bekar kimseler için evlenme isteğinin bir göstergesidir. Bu rüya sizin evlenip, çocuk sahibi olmayı arzu ettiğiniz anlamına gelir. Bazen de böyle bir rüya bilinçaltındaki yeni bir başlangıç yapma arzusunun bir dışa vurumdur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!