RuyaTabirleri.com

Rüyada Evlilik Teklifi Görmek

Rüyada evlilik teklifi görmek rüyanın görülüş şekline göre yorumlanmaktadır. Rüyanızda eğer size bir evlilik teklifi yapılmışsa yakın zamanda önünüze çıkacak büyük fırsatların ve bu fırsatların doğuracağı güzel olayların habercisidir. Rüyasında başkasına evlilik teklifi eden kimse, bulunduğu işte yükselerek emrinde çok fazla kişi çalıştırır. Evlilik teklifi bazen de birkaç seçenek arasında kalacağınıza ve bu seçeneklerden en doğrusuna karar vereceğinize yorumlanmaktadır. Rüyada tanımadığı birinden evlilik teklifi alan kimse güçlü ve maddi açıdan da kuvvetli bir adamın yanında çalışır. Tanıdığı birinin evlilik teklifinde bulunması o kişiyle ortak yapacağınız bir işe yorumlanabilmektedir.

Rüyada Bir Adamın Evlilik Teklifinde Bulunması

Rüyada tanımadık bir adamın evlilik teklifinde bulunması, rüya sahibinin maddi açıdan sıkıntılarının sona ermesine bazen de ortak gerçekleştireceğiniz bazı çalışmalardan oldukça büyük başarılar elde edeceğinize işarettir. Tanıdık bir erkeğin evlilik teklifinde bulunması bekârlar için iyi bir kısmetin ve huzurlu bir evliliğin göstergesidir. Rüyada evlilik teklif eden yaşlı bir adamsa eskimiş bazı konuları canlandırmaya veya çok uzun süredir işlemeyen bir meslekte başarılı olmaya yorumlanır. Ölü bir adamın evlilik teklifinde bulunması sizin için hayırlı olmayan birtakım işlere girişeceğinizin habercisidir.

Rüyada Evlilik Teklifine Cevap Vermek

Rüyada kendinize bir evlilik teklifinde bulunulduğunu ve buna olumlu yanıt verdiğinizi görmeniz, yakında önemli bir işe girişeceğinizin habercisidir. Eğer bu teklife olumsuz yanıt vermişseniz önünüze çıkacak fırsatları tepeceğinize veya bazı konularda kararsız kalacağınıza işaret etmektedir.

Rüyada Evlilik Teklifi Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada görülen evlilik teklifi özellikle bekar kimseler için evlenme isteğinin bir göstergesidir. Bu rüya sizin evlenip, çocuk sahibi olmayı arzu ettiğiniz anlamına gelir. Bazen de böyle bir rüya bilinçaltındaki yeni bir başlangıç yapma arzusunun bir dışa vurumdur.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Evlilik Teklifi Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Yeliz (28 Ekim 2016 saat: 06:11)

  Rüyamda istanbul denizini görüyorum hava çok güzel balkondan annem arkadaşımla bakıyorum bi anda bi araba geliyor denizin üstüne kum koyulmuş rahatlıkla üstünde yürünebiliyor bi çift iniyor evlilik teklifi yapılıyor boğazı kaplıcak şekilde bi anda rengarenk çiçeklerle gökyüzü kalp oluyor.

 2. Albayrak (03 Eylül 2016 saat: 16:30)

  Rüyamda bi çocuk başka birine tanımıyorum ikisini de evlenme teklifi ediyordu bende ortalarında yüzüğü kutusundan çıkartıp kıza gösterdim kiz bu bir evlenme teklifi mi diyip şaşırmıştı böyle bi rüyaydi tabirlerde bulamadım yardımcı olur musunuz

 3. gozdee (30 Ekim 2015 saat: 09:20)

  Merhaba rüyamda eşimin başka bir bayana hemde bayam benim arkadaşımmis. Güzel sürprizli bir şekilde evlilik teklifi ettiğini gördüm. Ben ise tüm eşyaları ona teslim ederek ailesinin gözü önünde ondan ayriliyordum ama o peşimi birakmiyordu. Sizce ne demek yorumlarsaniz sevinirim..

 4. Sıla (05 Haziran 2015 saat: 11:37)

  Merhabalar, hayir olsun insallah.
  Ruyamda eski sevgilimin anneannesinin evinde bir koltukta uzanmis halde duruyorum sonra eve yasli bir adam onun ablasi ve bir bayan daha (tanidiklari muhtemelen) geliyorlar. Yasli adam bana evlenme teklifi ediyor ve 2kolunda da istedigim taktirde bana takacagi altinlari gosteriyor. Eger istersem hayatimi ne kadar kolaylastiracagini soyluyor. Evlensekte istedigim şeyleri yapacagima izin verecegini soyluyor. Ben cok sasiriyorum fakat bi anda farkli bi eve giderken goruyorum kendimi görücüye cikma durumunda kaliyorum yani o evde konusulacakmis iki tarafta bu ikisi evlensin mi gibisinden. Ben de içimden “yasli biriyle evlenmek olmaz ki ben yapamam sevmiyorum ki” diyorum bir yandan da “gercekten hayatim kurtulur mu acaba” diye dusunuyorum da. Ablasi beni ikna etmeye calisiyordu. O siralarda uyandim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,