RuyaTabirleri.com

Rüyada Evliya Görmek

Rüyada evliya görmek, Allah tarafından hayırların en büyüğü ve en güzeli ile ödüllendirilmeye işaret eder. Rüya sahibi güzel ahlaklı, dinine bağlı, hayır yapmayı unutmayan, sadece dünya hayatı için değil ahiret hayatı için de yaşayan, yardımsever, merhametli, imanlı ve yüce kimsedir. Onun gittiği her yerde kendisi için hayır ve lütuf vardır. Kısmeti ve lokması hiç yarım kalmaz, eli darlığa düşmez, çetin ve illet hastalıklar yaşamaz, hayır duaları eksik olmaz diye tabir edilir. Rüyada evliya görmek gönlü Allah aşkı ile dolu, iman sahibi bir kişiye işaret eder. Rüya sahibi hak yolunda en hayırlı işleri yapan, yalana dolana, hırsızlığa, yolsuzluğa karışmayan ve haramdan sakınan kişidir.

Rüyada Evliya Çelebiyi Görmek

Büyük bir iyilik görmeye delalet eder. Rüya sahibinin iyi niyetlerle ettiği tüm dualarının kabul olacağına ve temiz kalpliliği sayesinde hidayete ereceğine ve hayırların en güzelini bulacağına tabir edilir.

Rüyada Evliya Olmak

Gerçek bir mümin gibi yaşamayı seçmek anlamına gelir. Rüyasında evliya olduğunu gören rüya sahibi, kendini yüce gönüllü bir mümin olmaya adamış ve diyanete atılmıştır. Hayattaki asıl amaçlarından biri Allah yolunda doğru bir din adamı olup, insanları dinde güzelleştirmektir.

Rüyada Evliya ile Namaz Kılmak

Dini inancın gücüne ve daimi olmasına işaret eder. Rüya sahibi hiç bir şartta dinini ve inancını yaşamaktan vazgeçmeyecek ve Allah yolundan uzaklaşmayacaktır. Aynı zamanda rüya sahibi için hayatta kolaylık, kazançta bolluk, bedende ve ruhta sağlık anlamına gelir.

Rüyada Evliya Sesi Duymak

Rüya sahibini çok mutlu edecek ve bundan sonrası için hayatının cennet gibi olacağını müjdeleyecek bir haber almasına yorulur.

Rüyada Evliya Türbesi Görmek

Adak anlamına gelir. Rüya sahibinin çok istediği bir şeyin gerçekleşmesi koşulu ile Allah’a verdiği adak sözünü yerine getirmesi anlamına gelir çünkü duası kabul olacak ve isteği yerine gelecek demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!