RuyaTabirleri.com

Rüyada Evrak Görmek

Rüyada evrak görmek, şanssızlık ve uğursuzluk olarak tabir edilir. Rüya sahibinin bazı konularda başarısız olacağı ve büyük hayal kırıklığı yaşayacağı anlamına gelir. Kişi inandığı ve güvendiği kişilerden yana ne kadar yanıldığını anlayıp, üzgün ve mutsuz günler geçirecek demektir. Rüyada evrak görmek, hayırsızlık ve vefasızlık görmeye, haksızlığa ve hakarete uğramaya tabir edilir. Zor ve zahmetli günlerin yaşanacağına işaret eder.

Rüyada Evrak Doldurmak

Rüyada evrak doldurmak, arkadaşlarla ve dostlarla sıkı muhabbette olmaya, işten ya da okuldan arta kalan zamanlarda ve her fırsatta bir araya gelmeye, eğlenceli, keyifli zamanlar geçirmeye tabir edilir.

Rüyada Evrak Kaybetmek

Rüyada evrak kaybettiğini gören kişi, bazı kusurlarının farkına varacak, bu kusurları ve eksikleri nedeniyle en sevdiklerini ve en değer verdiklerini kırıp geçtiğini anlayacak ve kendine çeki düzen vermeye karar verecek demektir.

Rüyada Evrak Hazırlamak

Rüyada evrak hazırlamak, rüya sahibinin bir takım sorunlar yaşayacağına, bu sorunların verdiği stres, gerginlik ve yoğun baskı nedeni ile en yakınlarına haksızlık edip, tüm hırsını onlardan çıkarmaya çalışacaktır diye tabir edilir. Rüya sahibinin sakinleşmesi ve sevdiklerinin gönlünü alması uzun sürmeyecektir.

Rüyada Evrak İncelemek

Rüyasında kendini evrak incelerken gören kişi, belirsizlik, kararsızlık, karamsarlık ve huzursuzluk içinde kalacaktır diye yorumlanır. Rüya sahibi, çok dalgın ve düşünceli olacağı günler yaşayacak, işin altından nasıl kalkacağını bilemez olacak demektir.

Rüyada Siyah Evrak Çantası Görmek

Rüyada siyah evrak çantası görmek, rüya sahibinin devlet kapısında ve resmi kâğıtlar üzerinde olan, halledilmeyi bekleyen bazı işleri olduğuna işaret eder. Kişi, bu işlerden yana kendisi için hayırlı haberler gelsin diye gece gündüz Allah’a yalvarıyor, işin olumlu sonuçlanması durumunda da bir adak gerçekleştirmeyi niyet ediyordur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!