RuyaTabirleri.com

Rüyada Evsiz Kalmak

Rüyada evsiz kalmak, alışılan hayattan yoksun kalmak, zengin ise fakirleşmek anlamındadır. Borçların çoğalacağı bir döneme girildiğine haber veren rüya, dikkat edilmemesi halinde var olan maddi koşulların kişinin rutin hayatını sürdürebilmek için gerekli şartları temin etmesine yetmeyeceğini bildirir. Ailevi bağların çok zayıflayacağını, kişiler arası iletişimde tıkanmalar meydana geleceğini, kişinin eşiyle bile anlaşamayacak duruma gelmesinden ötürü moralinin bozulacağını, kendisini kimseye ifade edemediği gibi, sorunlarını tek başına çözmek zorunda kalacağını bildirir. Deyim yerindeyse güvenilen dağlara kar yağacağını, en iyi dostların bile bu zor günlerde kişiyi yalnız bırakacağını, yardım istenilen kişilerin yüz çevireceğini tabir eder. Rüya olumsuz olsa da, kişi için büyük bir deneyimin kapıda olduğuna, dünya malına güvenmek yerine, maneviyata ağırlık vermek gerektiğini öğreneceğini ve dostlarıyla düşmanlarını fark edeceğini delalet eder.

Rüyada Evden Atılmak

Bekar birinin babası tarafından evden atıldığını görmesi aile içinde yaşayacağı çatışmalara, fevri isteklerine karşı gelineceğine ve burnunun dikine gitmesi halinde büyük bir kavgaya tutuşacağına alamet eder. Evli bir erkeğin evden atıldığını görmesi eşinin ilgisizliğine ve hoyratlığına yorulur. Evli bir kadın için eşinin gözünün dışarda olduğuna, başka kişilerle görüştüğüne ve evliliklerinde sancılı bir döneme girildiğine haber verir.

Rüyada Evsiz Ve İşsiz Kalmak

Problemlerle, iç sıkıntılarıyla geçen bir sürecin habercisidir. Rızkında eksilme olmasıyla kişinin ekonomik bir darboğaza gireceğine, alacağı borçları vaktinde ödeyemediği için arkadaş çevresiyle de arasının bozulacağına, aşırı agresif bir hale gelmesinden dolayı iş ortamında da sorunlar yaşayacağına tabir edilir. Aile desteği görmeden, tek başına kalmak ve başının çaresine bakmak zorunda olunduğunu ifade eder.

Rüyada Evsiz Kalmanın Psikolojik Yorumu

Aileden ayrı kalmaktan korkan ve tek başına var olma sorunu yaşayan, özgüvensiz, içine kapanık kişileri temsil eder. Kaygılarla dolu bir hayatın ifadesi olan rüya, kişinin bağlandığı insanlar olmadan kendisini bir hiç gibi gördüğünü ve başkalarının varlığıyla tamamlandığını da bildirir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Evsiz Kalmak İle İlgili Rüyalar;

  1. Seyhan (30 Temmuz 2016 saat: 10:57)

    Aslında çok karışık bir rüya gördüm yolladan yürüyorum yüzünü tanımıyorum ama bir muhabbet var araada yol kenarında konuşuyoruz mandıra patlamış su direk dışarı akmış ve gölet olmuş bende onu tamir ediyorum falan dedi sonrasında onun evindeydik eşi oğlu falan herşey çok güzeldi ama artık o evde istenmiyordum her yaptığım şaka adama batıyodu en son oğulana yaklaştı ve ne yap et bu kızı gönder evden dedi malesef ki ben bunu duyduğumda bulunduğum yerde hiç duramam ve adama dönüp sen benim gitmemi mi istiyorsun evet defol git dedi eşyalarımı topladım tam çıkarken oğlu ile gözgöze geldik on da babası bana bir kimlik fırlattı pembe bir kimlik bir kız vardı ama adı gibi şeyler yazmıyordu esmer güzel bir kızdı sorada uyandımzaten

  2. Şekire Yıldız (08 Temmuz 2016 saat: 12:26)

    Rüyamda bizim çiftlik evinin bahçesi tamamen asker mezarlığı olmuştu ve askerler ve polisler orayı koruyorlardı aynı zamanda bizde orada yaşamaya devam ediyorduk. Ama oraya musallat olan kötü adamlar vardı,sürekli gelip rahatsız ediyorlardı. Orada yaşayan diğer insanlarda polise falan haber verip mezarları rahat bırakmadıklarını söylüyorlardı, onlarda gelip o adamları koruyorlardı. Bi süre sonra askerler ve polisler artık bunlarla uğraşmamaya, mezarları korumamaya başladı. İnsanlar ihbar yaptıklarında kimse ilgilenmedi.Bi gün annem ben teyzem ve eniştem gezmeye gitmek için evden çıktık ama kapıda elinde balta olan bi adam vardı. Aramızda bi konuşma geçmedi ama mezarlara zarar vereceklerini biliyorduk. Tam polisi arayacağımız zaman bi siren sesi duyduk, başka birilerinin haber verdiğini ve polisinde bu adamı kovacağını sandık ama polis onun için değil başka bişey için gelmiş. O çiftliğin yolunda hiç olmadığı kadar araba olmuş ve bunlar trafik oluşturmuşlar polis de trafiği çözmeye gelmiş. Sonra biz polisi yanımıza çağırdık ve bu adamın mezarlara zarar vereceğini söyledik ancak polis bununla pek ilgilenmedi ve gitti. Bu sırada diğer adamda gitmişti. Biz de o gitti diye gezmeye gittik geri geldiğimizde sabah olmuştu ama biz uyuyacaktık ancak annemle benim yatacak yerimiz yoktu teyzemlerinde bizi eve almayacaklarını biliyorduk o yüzden annemle garajda yatmaya karar verdik. Garaja gittiğimizde altımıza serecek birşeyler bulduk ama üstümüzü örtmeye bişey yoktu o yüzden ben eve girip bi battaniye almaya gittim. Bu sırada annemde uyumuştu zaten. Ben eve girdim batteniye alırken dışardan bi araba sesi geldi. Hemen cama çıkıp baktım. Bi sürü mezar açılmış ve bi kamyon tarzı arabaya yüklenmiş götürülüyor arkasında da bi tane kesilmiş koyun koşuyor. Daha sonra da mezarlık ateşe verildi, bu sırada benim aklıma annem geldi, ona zarar verebilirlerdi. Ardından aklıma evdeki herkesle beraber yanacağımız geldi ve rüya burada bitti. Bu rüyanın yorumunu yapacak mısınız?

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,