RuyaTabirleri.com

Rüyada Ezan Dinlemek

Rüyada ezan dinlemek, şükrü eda etmeye, dinini sevmeye ve ona bağlı kalmaya, hak yoluna duyulan aşka, kitabın emrettiklerine uymaya, kötü düşüncelerden, alışkanlıklardan sakınmaya, zinaya, harama, yolsuzluğa ve hırsızlığa bulaşmamaya delalet eder. Rüya sahibi dini bütün, göğsü iman dolu ve kafası ahiret işleriyle meşgul olan kimse olarak tasvir edilir. Dinde ve ahlakta güzel olan kimseye delalet eder.

Rüyada Ezan Okunduğunu Duymak

Rüyada ezan okunduğunu duymak, kaba bir tabirle krallar gibi yaşamaya ve elini sıcak sudan soğuk suya değdirmemeye tabir edilir. Rüya sahibinin başarısı ve çalışkanlığı sayesinde, ticaret hayatında çok önemli bir kimliği, büyük de bir adı olacak, zenginliği ve ünü sayesinde, her kapı önünde kolaylıkla açılacak demektir.

Rüyada Ezan Sesi Duymak

Rüyada ezan sesi duymak çok hayırlıdır. Rüya sahibinin dünya hayatında yaptığı işler sayesinde insanların sevgisini ve saygınlığını kazanacağı, ahiret hayatı için yatığı hayır işleriyle de Allah katında sevgili kullardan olacağı anlamına gelir.

Rüyada Evde Ezan Okumak

Rüyada evde ezan okuduğunu gören kişinin rüyası hayırlara alamet değildir. Çok büyük uğursuzluk anlamına gelir. Büyük musibetler ve felaketler yaşamaya, o eve ateş düşmesine ve insanların yüreğini yakmasına delalet eder.

Rüyada Minarede Ezan Okumak

Rüyada minarede ezan okumak, gerçek anlamına benzer şekilde ifade edilir ve rüya sahibinin kendini din yoluna adayacak bir din adamı olacağına, münafıkları, inanmayanları ve gayri Müslümleri Müslümanlığa davet edeceği anlamına gelir.

Rüyada Ezan Okuyan Bebek Görmek

Rüyada ezan okuyan bebek görmek, rüya sahibinin sevaplarının, günahlarından daha çok olduğuna, hayır işlerinden geri durmadığına, düşküne, hastaya ve yetime ilk olarak kendisinin koştuğuna ve bunu zoraki değil, canı gönülden yaparak, kulluk görevi bellediğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Ezan Dinlemek İle İlgili Rüyalar;

 1. çiğdem (15 Kasım 2015 saat: 08:54)

  Rüyamda birlikte iş yapığım oyuncu ve prodüksiyon şefini ayrı zamanlarda görüyorum.onlardan iş istiyorum.Sonra bir ara birilerinden kaçıyorum otobüs iskelesinin orada izimi kaybettirip geri döndüm.sonra masanın önünde ayakta üç ayrı işle uğraşıyorum.makyaj malzemerimle ilgili.sanırım iş gelirse hazırlıklı olayım diye.birden ezan sesi kulağıma geliyor.sanki evin içinde gibi.işimi bırakıp onu dinliyorum. Sonra da uyandım.

 2. dilan (19 Ağustos 2015 saat: 16:14)

  Selamunaleyküm geçenlerde bir rüya gördüm. Tam hatirlamiyorum ama rüyanın sonunda bir elimin iki parmağında iki yüzük vardı. Ve bu yüzükler sultan yüzüğü gibiydi. Ve sonra birden bi tanesi yok oldu. Şimdiden teşekkür ederim. Allah razı olsun

 3. eren (22 Mart 2015 saat: 15:41)

  Ruyamda ezani okuyan bir çocuk gordum.Cocugun ezani okumasi beni ruyamda çok aglatti ve aglamaktan bogazlarim damagim şişmişti.Ezan dinlerken cok agliyordum icimden namaz kilmak geliyordu ama ezan dinlerken aglayarak icime dokunarak dinlemek bana daha iyi hissettiriyordu.Namaz kilmaya gidemedim.Ruyamin anlami nedir kendimi tuhaf hissediyorum ve aglamak geliyor lutfen yorumunuzu bekliyorum

 4. ıdrıs (03 Mart 2015 saat: 16:33)

  ben ruyamda bır evın ıcındeydım ıkı kadın konusuyordu bende onları dınlıyorum bızım koyun ımamı gelıp ezan okuyordu bende onu dınlıyordumve ruyam bıttı ıkıncı ruyamda sınav kagıtını goruyordum yada soru kagıdıydı bılmıyırdum ucuncu ruyamdada amcamın evıne gıdıyordum amcamın kızına dıyordum amcam nerde dıye bana parmagıyla bır seyler gosterıyordu kuran gıbı

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,