RuyaTabirleri.com

Rüyada Ezan Görmek

Rüyada ezan görmek, kişinin maneviyatını güçlendireceği bir sürece gireceğini, karşısına çıkan insanlarla beraber ilim irfan sahibi olacağını, özellikle dini konularda kişinin merakını giderecek ve ona doğru yolu gösterecek iman gücü yüksek bir mümin ile tanışacağı şeklinde tabir edilir. Ezan duymak rüya sahibi için çok hayırlı ve güzel yorumlanır. Sağlık konusunda kişinin hiçbir endişesi olmadan yaşaması, hayatını her zaman mutlu ve sevdikleri ile huzur içinde geçireceğine de alamet eder. Ezan duyan kişi bekar ise, kendisinden yaşça büyük bir eşle evlenir ve mutlu bir yuvaya sahip olur. Hamile bir kadın ezan duyarsa hayırlı bir erkek evlada sahip olur.

Rüyada Ezan Okumak

İş konusunda kişinin tüm beklentilerinin karşılanacağına, eline büyük paralar geçeceğine ve önemli yatırımlar yapıp, dünyevi hayatını garanti altına alacağına yorumlanır. Önemli ve hayırlı gelişmeler yaşanacağına işaret eden rüya, kişi için hayır kapılarının açılacağına, kendisi ve ailesi için önemli sevaplarda bulunup hayırlar işleyeceğine, dini açıdan da inancına uygun hareket edip, ahiret hayatına da hazırlık yapacağına delalet eder.

Rüyada Ezan Sesi Dinlemek

Sakin geçecek bir hayata işaret eder. Kişi hasta ise kısa süre içinde eski neşesine kavuşur ve sonrasında da hastalıklar ondan uzak olur. İslami açıdan kişinin iyi bir mümin olmak üzere hareket ettiğini, başkalarının da inancını yükseltmek için gayret sarf ettiğine yorumlanır. Bu rüyayı gören kişilerin elleri asla daralmaz ve bereketleri de hiç eksilmez. Zengin bir yaşama sahip olmanın işareti olan rüya bekar kimseler için de maddi olarak güçlü, dini açıdan inancı sağlam, itidalli biri ile evlilik yapılacağına yorumlanır.

Rüyada Ezan Duymanın Psikolojik Yorumu

Ezan duymak psikolojik olarak kişinin kendisini güçlü hissetmek için her yolu denediğini ancak iç dünyasında kendisini sürekli yalnız ve başarısız hissettiğini, çevresinde kendisine destek olacak insanlara çok ihtiyaç duyduğunu sembolize eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!