RuyaTabirleri.com

Rüyada Ezan Okumak

Rüyada ezan okumak dünya nimetlerinden bolca yararlanmaya ve hayırların en büyüğünü işleme mutluluğuna nail olmaya delalet eder. Rüyasında ezan okuyan kişi Allah yolunda yapılabilecek ne kadar güzel ve hayırlı şeyler varsa onu yapabilme imkânı bulur. Bir kişi rüyasında kendini köy meydanında ezan okurken görürse eğer, başkalarını da ezan okumaya teşvik etmek istemesine delalet eder. Rüyada oturarak ya da uzanarak ezan okuduğunu gören kişi geçimsiz, huysuz ve anlayışsın kimsedir.

Aile içinde kimseye huzur vermediği gibi tüm huzuru ve neşeyi kaçırır. Rüyada hane içinde ya da dışarıda ama haneye çok yakın yerlerde örneğin bahçe gibi, ezan okumak kişinin artık ömrünün tamam olduğu şeklinde yorumlanır. Kişinin yaşadığı semtte ezan okuduğunu görmesi, her şeyi üzerine vazife olarak bildiğini ve bu tutumu nedeni ile insanları rahatsız ettiğini ve bıktırdığını delalet eder.

Rüyada Ezan Sesi Duymak

Rüyada ezan sesi duymak kişi için en hayırlı olan şeylerden biridir. Bu rüya, gürültüsüz, patırtısız, huzur ve mutluluk içinde geçecek olan bir ömre delalet eder. Rüyada ezan okuduğunu gören kişi parasızlık da çekmez.

Rüyada Kamet Getirmek

Bir kişi rüyasında dini vecibelerini yerine getirmek için kemat getirdiğini görürse bu kişi Allah katında en güzel kullar arasındadır diye tabir edilir. Rüyasında kamet getirdiğini gören kişiye Allah her istediğini yapmayı nasip eyler.

Rüyada Ezan Dinlemek

Rüyada ezan dinlediğini gören kişi, dine bağlı, kendini Allah’ın emir ve buyruklarına adamış kimse olarak yorumlanır.

Rüyada Kuran Okumak

Rüyada kuran okumak iyiliğe ve hayra delalet eder. Kişinin içindeki kötü ve meşakkatli şartlardan kurtulmasına işaret ederken aynı zamanda hane içindeki rızık kıtlığından da kurtulacağı anlamına gelir. Rüyasında kuran okuduğunu gören kişi Allah’ın gazabından korkan ve bu nedenle de kimseye kötülük etmeyen ve iftira atmayan kimse olarak tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: