RuyaTabirleri.com

Rüyada Ezan Okumak

Rüyada ezan okumak dünya nimetlerinden bolca yararlanmaya ve hayırların en büyüğünü işleme mutluluğuna nail olmaya delalet eder. Rüyasında ezan okuyan kişi Allah yolunda yapılabilecek ne kadar güzel ve hayırlı şeyler varsa onu yapabilme imkânı bulur. Bir kişi rüyasında kendini köy meydanında ezan okurken görürse eğer, başkalarını da ezan okumaya teşvik etmek istemesine delalet eder. Rüyada oturarak ya da uzanarak ezan okuduğunu gören kişi geçimsiz, huysuz ve anlayışsın kimsedir.

Aile içinde kimseye huzur vermediği gibi tüm huzuru ve neşeyi kaçırır. Rüyada hane içinde ya da dışarıda ama haneye çok yakın yerlerde örneğin bahçe gibi, ezan okumak kişinin artık ömrünün tamam olduğu şeklinde yorumlanır. Kişinin yaşadığı semtte ezan okuduğunu görmesi, her şeyi üzerine vazife olarak bildiğini ve bu tutumu nedeni ile insanları rahatsız ettiğini ve bıktırdığını delalet eder.

Rüyada Ezan Sesi Duymak

Rüyada ezan sesi duymak kişi için en hayırlı olan şeylerden biridir. Bu rüya, gürültüsüz, patırtısız, huzur ve mutluluk içinde geçecek olan bir ömre delalet eder. Rüyada ezan okuduğunu gören kişi parasızlık da çekmez.

Rüyada Kamet Getirmek

Bir kişi rüyasında dini vecibelerini yerine getirmek için kemat getirdiğini görürse bu kişi Allah katında en güzel kullar arasındadır diye tabir edilir. Rüyasında kamet getirdiğini gören kişiye Allah her istediğini yapmayı nasip eyler.

Rüyada Ezan Dinlemek

Rüyada ezan dinlediğini gören kişi, dine bağlı, kendini Allah’ın emir ve buyruklarına adamış kimse olarak yorumlanır.

Rüyada Kuran Okumak

Rüyada kuran okumak iyiliğe ve hayra delalet eder. Kişinin içindeki kötü ve meşakkatli şartlardan kurtulmasına işaret ederken aynı zamanda hane içindeki rızık kıtlığından da kurtulacağı anlamına gelir. Rüyasında kuran okuduğunu gören kişi Allah’ın gazabından korkan ve bu nedenle de kimseye kötülük etmeyen ve iftira atmayan kimse olarak tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Ezan Okumak İle İlgili Rüyalar;

 1. Nihat (22 Mayıs 2014 saat: 10:19)

  Dağda gezerken az bi streçe sarılmış bi kıyma gördüm ve aldım eve götürdüm anneme saklamasını söyledim ve sonra annem bunu götürmemi söyledi ve evde şeytanların çoğalmaya başladığını da söyledi evden çıktım amcamlar bağırıyodu gittim yanlarını bebeklerinin gözü kapkaraydı kulakları yoktu sonra ben herkezi susturdum ve euzü besmele çektim ve ezan okumaya başladım allahu ekber derdemez heryerin sallandığını hissettim rüyamda sonra biranda uyandım

 2. Izzet (13 Mayıs 2014 saat: 00:29)

  Merhabalar. Ben rüyamda ezan okuduğumu gördüm ve namazlardan önce hep okurum, o şekilde okudum yine ama bir süre sonra etraftaki insanlarda bana katılmaya başladı ve bunu okurken sahil gibi bir yerde yürüyordum.
  Ama şunu da belirtmek istiyorum rüyaya başka bir rüyadan geçiş yaptım sanki ya da onun gibi bir şey bir seri katil falandım galiba film gibiydi ilk önce sonra sahile çıktım bir anda ve ondan sonra ezan okumaya başladım… Cevaplarsanız çok sevinirim. Allah yardımcınız olsun.

 3. Mert KARADENİZ (22 Mart 2014 saat: 10:28)

  Merhaba,
  ben rüyamda nedense çevremdekilerin onlara 3 harflilerin musallat olduğunu gördüm ve şöyle birşey oldu ben markete gidiyorum ve ordan birşeyler alacağım yanımda biri daha var ama kim olduğunu hatırlamıyorum ve etrafımdakilar beni rahat bırakmıyor bana engel oluyorlar galiba onlar 3 harfliler tam hatırlamıyorum.bende şöyle birşey yapıyorum marketten çıkıyorum ve dışarda ezan okumaya başlıyorum ama gerçekten çok güzel bir ezan okuyorum sanki mekke imamı okuyormuş gibi.galiba akşam ezanı okuyorum çünkü hızlı okuyordum ve ezan bittiğinde markete gidiyorum ve kimse yok rüyamda şöyle düşünüyorum ve yanımdakine diyorumki bak hepsi namaza gitti böyle düşünüyorum.sonra diyorumki yanımdakine hadi biraz çabuk ol istediğini al gidelim hemen diyorum ve çantalara marketten malzemeler falan doldurup marketten çıkıyoruz .rüyanın devamını hatırlamıyorum
  En yakın zamanda geri dönerseniz sevinirim… :)

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,