RuyaTabirleri.com

Rüyada Ezildiğini Görmek

Rüyada ezildiğini görmek, kişinin uzun zamandan beri ulaşmak istediği hedeflere yakın zaman içinde kavuşacağına, iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük ve hayırlı kazançlar sağlayacak fırsatlarla karşılaşacağına, gerçekleştireceği projeler sayesinde şansının açılacağına, sevdiği kişiler ile çok güzel günler geçireceğine, iş dünyasında çok büyük bir prestij yakalayacağına, başarıları ve kişiliği ile adından söz ettireceğine ve aile hayatı içinde çok mutlu olacağına delalet eder.

Rüyada Arabanın Ezildiğini Görmek

Sıkıntıların yakın zaman içinde çok hayırlı ve sorunsuz bir şekilde ortadan kalkacağına, karşılaşılan kötü bir olaydan ya da bir durumdan ötürü uğranılan zararın telafi edileceğine, uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kavuşulacağına, büyük atılımlar yapılacağına ve rahat bir hayat geçirileceğine alamet eder.

Rüyada Kedinin Ezildiğini Görmek

İş hayatında sıkıntı çekilecek bir döneme girileceğine, atılan adımlar yüzünden büyük zarara uğranacağına, ortaklık kurulan bir işte ihanet görüleceğine, bazı şartlardan ötürü yeni işlere girmek zorunda kalınacağına ve sorunların günden güne artacağına işaret eder.

Rüyada Yüzüğün Ezildiğini Görmek

Aile hayatı içinde çok büyük bir tartışma yaşanacağına, sorunların zor bir durum yaşatacağına, atılan hatalı adımlar yüzünden büyük bir zarara uğranacağına, iş hayatının çok sorunlu bir hal alacağına, uzun süre boyunca üzüntü yaratan durumlar ile karşılaşılacağına ve kısmetin kapanacağına rivayet eder.

Rüyada Köpeğin Ezildiğini Görmek

Sorunların çözümü için çok büyük destek verecek ve yardım sağlayacak birisi ile iş yapılacağı ve bu sayede kısa sürede büyük kazançlar elde edileceği anlamına gelir.

Rüyada Elinin Ezildiğini Görmek

İşlerin gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına, kazanılan paranın bereketinin olmayacağına, çalışmaların ve projelerin hayırlı başlayacağına ancak daha sonra zarara uğrayacağına ve sıkıntılı olaylar yaşanacağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: