RuyaTabirleri.com

Rüyada Ezmek

Rüyada ezmek, güç toplamak ve sahip olduğu kudreti başkalarına da ispat etmek, yapılan yanlışlardan erkenden dönmek, düşmanlara karşı daha zekice hamleler yaparak kendini kurtarmak manasındadır. Ezmek genel olarak rüya sahibinin iyi konumlara geleceğini bildirdiği gibi, nefsinin peşinden giden kişiler için kibir içinde olmaya, başkalarını kullanacağına da tabir edilir. Yaşanan üzücü durumlardan veya hayal kırıklıklarından dolayı içine kapanan, işini boş veren, hayata küsen kişilerin geri dönüşlerinin çok daha kuvvetli olacağını, eski hayatlarındaki kötü izleri bir kenara bırakarak çok daha keyifli, cesaretli bir hayat sürdüreceklerine tabir edilir. Zekice hamleler yapmaya, geleceği daha iyi hale getirmeye yönelik planlar yapmaya da yorumlanan rüya, nüfuz sahibi olmaya, ailenin gözüne girmeye, patronlarla iyi ilişkiler kurmaya ve arzu edilen kariyer için önemli kimselerden yardım almaya da tabir edilir.

Rüyada Böcek Ezmek

Düşmanlara galip gelmek ve sahip olunan gücü en doğru şekilde kullanmak demektir. Hatalarından ders çıkaran rüya sahibinin yeni karşılaştığı insanlara güvenmeden önce daha temkinli davranacağına işarettir. Dürüstlükten ödün vermemek uğruna sevilen kişileri üzecek sözler söylemeyi göze almaya tabir edilen rüya, hayatta kalabilmek için zor kararların alınacağı bir dönemde olunduğuna, aşk yaşantısında kişinin yıpranmasına neden olan zorlukların ortadan kalkacağına delalettir.

Rüyada Arabayla Birini Ezmek

Hak almak, günaha girmek, hatasız bir kimseyi suçlamak ve kulaktan dolma, doğruluğundan emin olunmayan bir meseleyle birini suçlamak şeklinde yorumlanır. Arabayla tanıdık birini ezmek başa gelecek şer bir olaya, güvenilen, sevilen bir kimseyi kaybetmeye, dostsuz kalmaya da tabir edilir.

Rüyada Ezmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin sadece kendi aklına güvenerek hareket ettiğine, kötülükleri, kendisine yapılan yanlışlara karşı kin beslediğine ve affetmekte zorlandığına tabir edilir. Kişinin aşırı cesur davranışlarının kötü niyetli, düşmanlık besleyen kimselere karşı kendisini savunmasız hale getirdiğini de bildirir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: