RuyaTabirleri.com

Rüyada Fakirlik Görmek

Rüyada fakirlik görmek, tersine yorulur ve kişinin maddi durumunu düzeltebileceği güzel bir fırsat yakalayacağını, şansının nihayet dönmeye başlayacağını ve bu yeni gelişmelerin kişinin moral, motivasyonunda olumlu sonuçlara neden olacağını işaret eder. Fakirlik gören kimselerin evlerinde bir anda kalabalık misafirler, kısmetli sofralar kurulur. Bereketli kazanç anlamına da gelen rüya helal kazanç ve inancından ödün vermeyen rüya sahibinin karşısına iyiliklerin çıkacağına, ahiretteki ödülleri gibi, artık bu dünyada da ödüllendirileceğine delalet eder. Bir başka yoruma göre maddi durumu iyi olan ancak ruhu, inancı ve maneviyatı zayıf olan kişileri de ifade eden rüya, maddiyata ilişkin fazlaca itibar gösteren kişinin her şeyin para olmadığını anlaması için bir olay yaşayacağını ve bütün bakış açısının değişeceğini de bildirir.

Rüyada Fakirlik İçinde Olmak

İşlerin ters gitmesinden korkan veya elindeki malları kaybetmekten korkan rüya sahibinin aşırı tasarruf etmeye başlayacağını ve bu yüzden pintilikle anılacağını işaret eder. Zengin olmasına karşı bir türlü gözü doymayan kişileri de temsil eden rüya, mutlu olabilecek çok fazla şeye sahipken hala fazlasını istemenin kişiyi mutsuzluğa sürükleyeceğini de bildirir.

Rüyada Fakirlik Çektiğini Görmek

Genellikle tersine yorumlanır. Eziyet gören, işkenceye maruz kalan veya hayatının bir kısmını hapis yaşayan kişilerin özgürlüklerine kavuşacaklarına ve bugüne dek hayalini kurdukları gibi bir hayat yaşayacaklarına alamettir. Sürprizlerin ve şansın habercisi olan rüya mutlu evliliklerin, kişiyi rahat bir hayata götürecek güzel bir işe girmenin de habercisidir. Hayırlı evlatlara sahip olmak ve ömrünün geri kalanını her açıdan güzel ve eğlenceli geçirmek demektir.

Rüyada Fakirlik Görmenin Psikolojik Yorumu

Kendisini beğenmeyen ve fiziksel olduğu kadar karakter açısından da kendinde eksikler bulan kişilerin başkalarına duydukları özentiyi, görselliğe ve statüye verdikleri aşırı öneme işaret eder. Kendisiyle kavgalı olan kimselerin bilinçaltını sembolize eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!