RuyaTabirleri.com

Rüyada Fal Bakmak

Rüyada fal bakmak, rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük kazanç sağlayacak bir işe ortak olarak gireceğine, ancak işin ilerleyen aşamalarında ortak olduğu kişinin pek güvenilir biri olmadığını anlayacağına, bu durumdan ötürü bu işten vazgeçip ortaklığı bozacağına ve büyük bir zarara uğramadan kendisine farklı bir iş bulacağına ve daha rahat bir şekilde hareket edeceğine alamet eder.

Rüyada fal bakmak, uzun zamandan beri yaşanan işsizliğin başvurulan resmi bir daire tarafından gönderilen olumlu bir haber sonrasında sona ereceğine, bu sayede yaşanan sıkıntıların ve borçların biteceğine, üzüntülerin son bulacağına ve rüyayı gören kişinin, uzun zamandan sonra ilk kez rahata ereceğine delalet eder.

Rüyada Kendi Falına Bakmak

İş hayatında kötü bir dönemi atlatan rüya sahibinin, yeni işlere girip başarı kazanacağına delalettir.

Rüyada Fal Baktığını Görmek

Rüya sahibinin, iş hayatında kendisini aldatmaya çalışan, yalancı ve dolandırıcı bir kişinin yaptığı sahtekârlıkları ortaya çıkaracağına, başka insanları aldatmasına engel olacağına ve bu kişinin gereken cezayı alması için gerekli yerlere başvuru yapacağına işaret eder. Aynı zamanda, bir resmi kuruma daha önce yapılmış olan bir iş başvurusunun yakın bir zamanda kabul edileceğine, bu sayede sorunların ve sıkıntıların sona ereceğine, üzüntülerin yerini sevince bırakacağına ve çok daha iyi günler geçirileceğine tabir edilir.

Rüyada Fal Baktırmak

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok iyi işler imza atacağına ve çok iyi bir hayat süreceğine yorumlanır.

Rüyada Kahve Falı Bakmak

Rüyayı gören kişinin, çok iyi, yardımsever, anlayışlı ve hoşgörülü birisi olmasına ve insanlar tarafından sevilip sayılmasına rağmen hakkında çok büyük ve yüz kızartıcı bir dedikodu çıkarılacağına ve bu durum yüzünden çok büyük üzüntü yaşayacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!