RuyaTabirleri.com

Rüyada Fal Görmek

Rüyada fal görmek, rüya sahibinin, çok sevip yanından ayırmadığı bir eşyasının bir düşman ya da bir yabancı tarafından çalınacağına delalet eder. Eşlerin arasını açmak için yapılan dedikodulara da yorulur. Aynı zamanda, bir işin yapılması, bir çalışmanın gerçekleştirilmesi ve bir eserin ortaya konulması için destek ve yardım alınan kişi tarafından aldatılmaya ya da yarı yolda bırakılmaya işaret eder.

Rüyada Birine Fal Bakmak

Rüyada fal bakmak, yaşanılan sıkıntılardan ve çekilen çilelerden ötürü üzülmeye ve bu üzüntüyü ve yaşanmışlığı yakın bir dosta açma ve onunla dertleşmeye yorulur. Rüyayı gören kişinin, sosyal hayatında karşılaşıp tanıştığı hayırlı bir kişiyle gönül ilişkisi yaşamasına ve mutlu ve huzurlu bir hayat geçirmek için evlenmesine delalet eder.

Rüyada Birine Fal Açmak

Rüyada birine fal açmak, resmi bir kurumla olan işten olumlu cevap ya da hayırlı bir haber alınacağına tabir olunur. Okul için yapılan başvuruların kabul edilmesine ve istenen bölüme yerleşilmesine yorumlanır.

Rüyada Fal Baktırdığını Görmek

Rüyada fal baktırdığını görmek, rüya sahibinin, ailesi içerisinde huzursuzluk ve tartışma çıkartacak yalan sözlere ve dedikodulara maruz kalmasına ve bu yüzden sıkıntıya düşmsine delalet eder. Ayrıca, büyük hedeflerin düşlendiği bir işte istenen başarıya ulaşmaya yorulur.

 Rüyada Falcı İle Konuşmak

Rüyada falcı ile konuşmak, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve sosyal hayatta yaptığı çalışmalara ve ortaya koyduğu işlere engel olan ve her fırsatta düşmanlık yapan kişiyi alt etmesine ve karşısında başarı sağlamasına işarettir.

Rüyada Kahve Falı Bakmak

Rüyada kahve falı bakmak, rüya sahibinin, ailesi içerisindeki bir kişinin engellemelerinden ötürü işlerinden geri kalmasına ancak daha sonra göstereceği azim ve sabır sayesinde yoluna devam edip başarıya ulaşacağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!