RuyaTabirleri.com

Rüyada Fanila Görmek

Rüyada fanila görmek, kişinin iç dünyasında yaşadığı karmaşaya, yolunu bulmakta güçlük çektiğine işaret eder. Görülen fanilanın rengine, durumuna ve rüyanın diğer ögelerine uygun şekilde yorumlanması daha doğrudur. Genel anlamda aile içindeki kavgalı, tartışmalı ortamlara, kişinin iç huzurunu etkileyen olumsuzluklarla karşılaştığına alamet eden rüya, erken yaşta omuzlara binen yükün altında ezilen kişinin ne derece zorlandığının da alametidir. Yorgunluk hissiyatının güçlendiğini, kişinin yaşam enerjisinin aşama aşama düştüğünü, yaşayacağı bazı sağlık sorunları yüzünden de iş hayatında beklemediği kötü gelişmeler yaşayacağını bildirir.

Rüyada Kirli Fanila Görmek

Kişinin dış görünüşü ile iç dünyası arasında büyük uçurumların bulunduğuna işaret eder. Bu rüyayı önemli bir uyarı olarak ele almak gerekir ki, kişiye illegal yollardan para kazanmak konusundaki düşüncelerden vazgeçmesini, arkadaşlarını ve dostlarını düzgün, ahlaklı insanlar arasından seçmesi gerektiğini öğütler. Her an yanlış yollara sapılabileceğinin altını çizen rüya, macera tutkunluğunun kişi için kötü sonuçlanabilecek olaylara neden olabileceğini de hatırlatır. Rüya sahibinin bazı kirli işlere bulaştığına, ailesinden gizli hareket ettiğine ve onaylanmayan yaşama biçimi ile şimşekleri üzerine çekeceğine delalet eder.

Rüyada Eski Fanila Giymek

Kişinin bugüne kadar başına gelenlerden gereken dersi çıkarmayı becerememesi yüzünden, aynı hataları defalarca yinelediğinin işaretidir. Eski fanila, eski dertlerin, eski sorunların da su yüzüne çıkacağını, kişinin yarınları ile uğraşmak yerine, geçmişini didiklemeye devam edeceğini ve başarıdan uzak, kötü bir kariyere sahip olacağını bildirir. Emek vermeden para kazanma isteğinin hakim olduğunu da gösteren rüya, tembelliğin kişiyi istediği hedeften çok uzaklaştıracağını da alamet eder.

Rüyada Fanila Görmenin Psikolojik Yorumu

Dış dünyadan ziyade kendisiyle mutlu olan ve kendine yetebilmenin sınırlarını zorlayan kişilerin, asosyal denecek bir yaşama sahip olmalarına karşın, sosyal ortamlarda hiç zorluk çekmiyor olduklarının göstergesidir. Her koşula uyum sağlamanın da sembolü olarak yorumlanabilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!