RuyaTabirleri.com

Rüyada Fanus Görmek

Rüyada fanus görmek, rüyayı gören kişinin, daha önce yaşamış olduğu bazı olaylardan ötürü kendisini insanlardan uzak tutmaya çalıştığına, bu yüzden yalnız kalmayı ve mümkün olduğunca insanlardan uzak durmayı istediğine ve yakın zaman içinde bu yüzden bazı sorunlar yaşasa bile bu kararından vazgeçmeyeceğine delalet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, kendisini çok şaşırtacak ve kalbini çalacak bir kişiye karşı daha açık olması ve içinden geçenleri rahatlıkla söylemesi gerektiğine alamet eder.

Rüyada Fanus İçinde Balık Görmek   

Rüyayı gören kişinin, işlerinin çok hayırlı bir hal alacağına, gerçekleştireceği bazı çalışmalar sayesinde kazancının epey artacağına, çektiği sıkıntıları yakın zaman içinde ortadan kaldıracağına, kendisini ve kazandığı başarıları çekemeyen kişiler yüzünden çok sıkıntılı ve zor durumlara çekilmeye çalışılmasına rağmen büyük başarılar kazanacağına rivayet eder.

Rüyada Fanusta Süs Balığı Görmek  

Rüya sahibinin, işlerinin yeteri kadar iyi bir şekilde ilerlemeyeceğine, bu yüzden istediği kazancı elde edemeyeceğine, girdiği sorunlu bir dönemden çevresindeki insanların büyük desteği sayesinde kurtulacağına, ailesi ile arasında bazı tartışmalar yaşanacağına ve kendisini büyük bir boşlukta hissettiği bir anda yüzünü güldürecek haberler alacağına tabir edilir.

Rüyada Cam Fanus Görmek  

Rüya sahibinin, yakın bir zaman içinde çok hayırlı çalışmalar gerçekleştireceğine, büyük bir projeye ortak olarak gireceğine, elinde bulunan imkânlar ile kendisini çok iyi yerlere getirecek çalışmalara imza atacağına, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ve kendisine çok yararı olacak bir işe girip hem kendisini hem sevdiği kişileri sevindireceğine ve hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girip mutlu olacağına işaret eder.

Rüyada Akvaryum Görmek  

Rüyayı gören kişinin, aile hayatında da iş hayatında da çok büyük sorunlar ile başa çıkmak zorunda kalacağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!