RuyaTabirleri.com

Rüyada Far Görmek

Rüyada far görmek, iş hayatı içinde uzun zaman önce niyet edilmiş ancak yaşanan zor ve sıkıntılı durumlardan ötürü bir türlü gerçekleştirilemeyen çalışmaların nihayete erdirileceğine, hayırlı ve büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine, aile hayatında ve sosyal hayatta yaşanan tartışmaların kısa zaman içinde tatlıya bağlanacağına, huzurlu ve mutlu olunacağına, zor zamanların geride kalacağına rivayet eder.

Rüyada Far Sürmek

Ortaya konulan çalışmaların ve gerçekleştirilen projelerin çok büyük başarılar sağlayacağına, hayır getirecek ve iş dünyasında sarsılmaz bir yer edinilmesine katkı sağlayacak kişiler ile ortak olunacağına, maddi açıdan büyük ferahlık yaşanacağına ve eş, dost ve akrabalardan sürekli büyük destek görülüp takdir alınacağına yorulur.

Rüyada Far Sürdüğünü Görmek

Zor zamanların geride kalacağına, zorlukların, sıkıntıların, musibetlerin ve dertlerin kişinin yakasını bırakacağına, bitmez denen sıkıntıların çok kısa zamanda biteceğine, hem aile hayatında hem iş hayatında hayırlı olayların yaşanacağına, kısa süre içinde büyük gelişmeler kaydedileceğine, maddi olarak çok huzurlu olunacağına ve yardıma muhtaç insanlara yardım edileceğine işaret eder.

Rüyada Far Almak

İş hayatında yaşanan güzel ve mutluluk verici olayların yakın zaman içinde hayırlı kapılar açacağına, zarar edilen dönemlerin yakında biteceğine, maddi olarak ferahlık yaşanacağına ve sevinçli haberler alınacağına delalet eder.

Rüyada Far Işığı Görmek

Yapılan hataların tekrarlanmayacağına, yaşanan kötü anıların silineceğine, uğranılan zararların telafi edileceğine, maddi olarak çok rahat edilecek bir çalışma ortaya konacağına ve hayırlı ve güzel günlerin yaklaşmakta olduğuna alamet eder.

Rüyada Yeşil Far Sürmek

Hayat içinde uzun zamandan beri devam eden sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde sona ereceğine, Allah tarafından çok büyük yardımlara mazhar olunacağına, hayırlı adımlar atılacağına ve rahat bir nefes alınacağına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!