RuyaTabirleri.com

Rüyada Far Sürmek

Rüyada far sürmek, kendini her anlamda geliştirmek için çaba harcamak kurslara gitmek ve kişisel gelişim sayesinde iş hayatında daha parlak bir kariyer elde edecek olmak demektir. Kişinin kendi yeteneklerinin farkında olduğunu ancak bazen bunu ön plana çıkarmakta acele ettiğinin altını çizer. Açık renk far sürmek, işleri doğal akışına bırakmayı tercih edenlerin özellikle para konusunda fazla hırslı olmadıklarını ve kazançlarıyla yetindiklerini bildirir. Koyu renk far süren kişiler hırslı ve gözü kara kimselerdir. Hata yapmaktan korkmadan ilerlemenin, iş ortamında rakiplerle mücadelede geri adım atmayan biri olarak tanınmanın tabiridir. Özellikle düşmanlık besleyen ya da kişinin açığını arayanların farkında olan rüya sahibi, bu kişilere göz açtırmayacak şekilde hareket ederek kendisini sağlama alır.

Rüyada Far Almak

Beyaz renk far almak evlilikle ilgili bir arzuya sahip olmak veya bir aracı sayesinde düzgün, sakin, sessiz biriyle tanışarak görüşmeye başlamak demektir. Siyah far alan kişiler işkolik olur ve özel hayatlarına çok zaman ayırmazlar. Bu kişilerin gelecekte çok para kazanan, şöhretli kimseler olacağına tabir edilir. Birden fazla renkte far almak ise rüya sahibinin çok yönlü olduğuna, hem iş, hem özel hayat konusunda gayet tatmin edici şekilde yaşadığını, kendisini iyi yetiştirdiği için de asla mesleki açıdan sıkıntıya düşmeyeceğini bildirir.

Rüyada Başkasına Far Sürmek

Bir kişiyle kafa kafaya verip bir proje geliştirmek üzerine konuşmak, ortak iş yapmak için heves etmek anlamına gelir. Kendisine önerilen bir iş ortaklığı için sermaye koyacak olmaya da delalet eder.

Rüyada Far Sürmenin Psikolojik Yorumu

Dış görünüşten etkilenen ve kendi görünüşü ile de çok uğraşan, insanların fikirlerine, ilk izlenimlerine çok değer veren kişilerin ifadesidir. Aynı zamanda etkileyici görünmekten hoşlanan, özellikle iyi yanlarını daha çok ön planda tutmaya çalışan kimselerin tabiridir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!