RuyaTabirleri.com

Rüyada Fare Ölüsü Görmek

Rüyada fare ölüsü görmek, fare görmekten daha iyi bir rüyadır. Çünkü fare, insanlara zarar veren eliyle, diliyle onların hayatını karartan, hilekar ve kötü insanların sembolüdür. Bu nedenle rüyasında fare ölüsü gören kişi bu tarz bir düşmanına galip gelerek onun tüm kötülüklerini saf dışı bırakır. Fare ölüsü, içindeki kötülüğü saklayan ve kendisini olduğundan farklı göstermeye çalışan kadın veya erkek bir kimsenin, iyi huylu bir adam tarafından engellenmesine veya başına gelecek felaketler nedeniyle kimseye zarar verememesine yorulur.

Rüyada Fare Görmek

Rüyada fare görmek, görülen duruma göre yorulmaktadır. Fare genellikle ahlaksız bir adamdır. İkiyüzlü bir kişi kendini gizleyerek insanların evlerine girer çıkar ve onlara zarar vermeye uğraşır. Fare yavrusu, oldukça düşük bir karaktere sahip kadındır. Sayısı çok olan fare uzun bir yaşama, fare ile oyun oynadığını görmek dünyevi olana düşmeye ve ahireti unutmaya; farenin eve girdiğini görmek dıştan ahlaklı görünen ama içi kötü olan bir kadınla münasebete; fare yakalamak, kötü huylu bir kadınla nikahlanmaya; herhangi bir uzuvdan fare çıkması erkek çocuğuna, yatakta görülen fare zinaya işaret eder.

Rüyada Fare Eti Yemek

Rüyada yenilen fare eti, haram mal ve paradır. Bu yüzden rüyasında bu eti yediğini gören ya haram mala kavuşur veya oldukça kötü bir adamdan maddi yardım görür.

Rüyada Fare Sesi Duymak

Rüyada duyulan fare sesi size doğru yaklaşan bir tehlikedir. Bu nedenle dikkatli olunması gerettiğine dair uyarı mahiyetinde olan bir rüyadır. Fare sesi, kişiye zarar verecek tehlikeli bir düşmana, onun üzülmesine sebep olabilecek havadisler almaya, sıkıntı yaşamaya, kötü huylu bir kadının sesine, dedikoduya ve iftiraya delalettir. Bu sesi duyan kişi ahlaksız bir adamla dost olup onunla oturur ve vakit geçirir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyanızda gördüğünüz Fare ile ilgili çok daha geniş tabiri Rüyada Fare Görmek sayfamızdan okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,