RuyaTabirleri.com

Rüyada Fare Pisliği Görmek

Rüyada fare pisliği görmek, büyük kısmet olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin şansının, mutluluğunun ve huzurunun artmasına vesile olacak hayırlı gelişmelerin yaşanacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin maddi anlamda rahata ereceği gibi manevi yönden de rahat edeceği şeklinde tabir edilir. Geçim derdinin ve hastalıkların biteceğine, işlerin düzene gireceğine, çekilen sıkıntıların ve zorlukların da son bulacağına yorumlanır.

Rüyada Fare Pisliği Yemek

Rüyayı gören kişinin muradına ereceğine ve hayallerine kavuşacağına işaret eder. Rüya sahibinin işlerinde yükselişe geçeceğine, başarılı atılımlar ve girişimler yapacağına, makam sahibi olacağına, malına mal, parasına da para katarak zenginlik elde edeceğine rivayet edilir.

Rüyada Fare Pisliği Temizlemek

Rüya sahibinin gereksiz harcamaları ve kar zarar hesabı yapmadan ve düşünmeden gireceği işlerden yana zarar edeceğine ve maddi anlamda zayıflayacağına alamet eder. Rüyayı gören kişinin yanlış adımlar atması nedeniyle parasından ve malından kaybedeceğine işaret eder.

Rüyada Fare Boku Görmek

Rüyada fare boku görmekle, fare pisliği görmek aynı şekilde yorumlanır. Her iki rüyanın anlamı da aynıdır çünkü. Rüyayı gören kişinin hayatının olumlu yönde ilerleyeceğine, işinin gücünün rast gideceğine, amaçlarının gerçekleşeceğine ve ticaretinin hızlanacağına delalet eder.

Rüyada Fare Boku Yemek

Rüyayı gören kişinin niyetlendiği işleri yapabilmek için büyük ve önemli fırsatlar elde edeceğine, bu sayede de amaçlarına ulaşma mutluluğuna nail olacağına tabir edilir. Rüya sahibinin daha geniş rızık elde edeceği, bolluk ve bereket içine düşeceği, dünya güzelliklerinden de daha çok nasipleneceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Fare Görmek

Rüyayı gören kişi için pek de hayırlara alamet etmediği şeklinde tabir edilir. Bu rüya daha çok, rüya sahibinin zenginliğinden faydalanmak ve onun sırtından geçinmek isteyen kimselerin varlığı üzerinden açıklanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyanızda gördüğünüz Fare ile ilgili çok daha geniş tabiri Rüyada Fare Görmek sayfamızdan okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!