RuyaTabirleri.com

Rüyada Fare Yavrusu Görmek

Rüyada fare yavrusu görmek, güçsüz bir düşmanınız olduğuna ve bu düşmanın sizin için hile düşündüğüne işarettir. Fare yavrusunu elinde gören kişi, bu sinsi düşmanla arkadaş olur veya onun dost olduğunu düşünür. Rüyasında fare yavrusundan herhangi bir şey almak genellikle düşmandan menfaat elde etmeye veya bu düşmanınızdan size kalacak mala yorumlanır. Rüyada fare yavrusunun bir şeyler yediğini görmek, hilekar bir düşmanın evinize girmenize ve sizin malınızdan yararlanmasına işaret etmektedir.

Rüyada Fare Yavrusunun Eve Girdiğini Görmek

Rüyada bir fare yavrusunun evine girdiğini gören kişinin, dost olarak gördüğü, evine giren çıkan ve malından yiyen küçük ve güçsüz bir düşmanı vardır. Bu rüya, arkadaşlarınız arasında sizi çekemeyen ve kötülüğünüzü isteyen kimselerin olduğunu göstermektedir. Rüyada bir fare yavrusunun evinize yuva yaptığını görmeniz, düşmanınızın akrabalarınız arasından olduğunun bir göstergesidir. Rüyada fare yavrusunun evinizin içinde oynadığını ve zıpladığını görmeniz ise aileniz içinde bir düşmanınız olduğuna veya aile bireyleri arasında çıkacak anlaşmazlık ve tartışmalara yorumlanır.

Rüyada Fare Yavrusunu Öldürmek

Rüyada fare yavrusunu öldüren kimse düşmanına galip gelir. Bu rüya yakında dost bildiğiniz düşmanlarınızın farkına varıp onlardan uzaklaşacağınıza işaret etmektedir. Rüyada evinde fare yavrusu öldüren, akrabalarından birisinin kendi hakkında kurduğu planları bozar. Rüyada farenin sizi ısırdığını görmeniz, yakında başınıza getirilecek bir musibete; fare ile mücadele edip kazandığınızı görmeniz ise güç ve kudret sahibi olmaya yorumlanmaktadır.

Rüyada Fare Yavrusu Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada görülen fare yavrusu iç dünyanızda yaşadığınız korkuların ve endişelerin bir dışavurumudur. Bu rüyayı gören kimse bilinçaltında birçok korkuyu barındırmaktadır. Bu rüya bazen de kendinize verdiğiniz değeri gösterir. Özellikle bazı yönlerden kendisini beğenmeyen kişilerin bu duygularının bir göstergesidir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyanızda gördüğünüz Fare ile ilgili çok daha geniş tabiri Rüyada Fare Görmek sayfamızdan okumanızı tavsiye ederiz.
Rüyada Fare Yavrusu Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. regaip (28 Ocak 2015 saat: 11:35)

  Ruyamda kedi yavrusu civciv ve fare yavrusu gordum civciv surekli kucagimda yatiyordu uyuyordu kedi yavrusu gelip uzerine yatiyor daha snra kedinin annesi gelip hafifce elimi isiriyor daha sonra civciv kucagimda kaliyor ordan diyolarki annesi o civcivi artik almaz sen bakican diyolar bu arada cok kucuk fare yavrulari ortalikta cirit atiyor kosusturuyor iceride kucuk olduklari icin olduremiyorum kiyamiyorum ruyamdan hatirladiklarim bunlar yorumlarsaniz cok memnun olurum iyi calismalar


 2. abdulkerim Işık (21 Temmuz 2015 saat: 09:03)

  Merhaba, ruyamda yavru kedilere yuva yapmak icin topraktaki pancar yaprakalarini topladim, ardindan pancarı kökünden çıkardım, elime aldiğımda eskiden çalıstıgım bayan müdüre gösterdim o da bana sakla dedi aldım pancarı götürken pancari benden isteyenler olduysada onlara vermedim. Yorumlayabilirseniz sevinirim.


 3. Aydın şimşek (11 Ağustos 2015 saat: 16:42)

  Rüyamda uyurken fare uzerimde dolasiyordu birden are kayboldu evden dişarı cıkrtıgımda kemerin iki derisi arasında saklandıgı hissediyorum yavru fare kemerimin arasına girmiş ben kemeri elimle sıkıp fareyi öldürdüm ama fate patladı olarak gördüm param parca kemerin icini kestiğimde fare parcalanmis şekilde sinekler falan yere döküldü.


 4. filiz (15 Ekim 2015 saat: 07:06)

  Ruyamda meydan parkinda ailemle gece mahkemesine giderken parkin bir yerinde kedi ve kucucuk minyatur kopek yavrulari vardi ve onlerin bulunduklari yerde fare ve fare yavrulari vardi fare ve yavrulari suyun icindeydi ve ben kedi yavrularini yedirirken ayaklarimda suyun icinde o sirada fareler suyn icinde bacagimi isiriyordu yatdim istedim ve annem geldi beni o sikistigim yerden kurtardi ve farenin isirdigi yer kaniyordu.sonra o sudan balik cikariyordum


 5. Feyzullah Alacahan (22 Aralık 2016 saat: 05:26)

  rüyamda evin içinde biraz iri bir yılan gördüm yılan banyodaymiş yılan banyoda duruyor evde farede varmış fareyi yakalıyorum montun cebine koyuyorum sonra fareyi yılana atalım diyorum amafareyi geri elimizden kaçırıyoruz yavruları önümüzde kalıyor dörttane yılanı yakalamaya çalışırken uyandım


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,