RuyaTabirleri.com

Rüyada Fare Yavrusu Görmek

Rüyada fare yavrusu görmek, güçsüz bir düşmanınız olduğuna ve bu düşmanın sizin için hile düşündüğüne işarettir. Fare yavrusunu elinde gören kişi, bu sinsi düşmanla arkadaş olur veya onun dost olduğunu düşünür. Rüyasında fare yavrusundan herhangi bir şey almak genellikle düşmandan menfaat elde etmeye veya bu düşmanınızdan size kalacak mala yorumlanır. Rüyada fare yavrusunun bir şeyler yediğini görmek, hilekar bir düşmanın evinize girmenize ve sizin malınızdan yararlanmasına işaret etmektedir.

Rüyada Fare Yavrusunun Eve Girdiğini Görmek

Rüyada bir fare yavrusunun evine girdiğini gören kişinin, dost olarak gördüğü, evine giren çıkan ve malından yiyen küçük ve güçsüz bir düşmanı vardır. Bu rüya, arkadaşlarınız arasında sizi çekemeyen ve kötülüğünüzü isteyen kimselerin olduğunu göstermektedir. Rüyada bir fare yavrusunun evinize yuva yaptığını görmeniz, düşmanınızın akrabalarınız arasından olduğunun bir göstergesidir. Rüyada fare yavrusunun evinizin içinde oynadığını ve zıpladığını görmeniz ise aileniz içinde bir düşmanınız olduğuna veya aile bireyleri arasında çıkacak anlaşmazlık ve tartışmalara yorumlanır.

Rüyada Fare Yavrusunu Öldürmek

Rüyada fare yavrusunu öldüren kimse düşmanına galip gelir. Bu rüya yakında dost bildiğiniz düşmanlarınızın farkına varıp onlardan uzaklaşacağınıza işaret etmektedir. Rüyada evinde fare yavrusu öldüren, akrabalarından birisinin kendi hakkında kurduğu planları bozar. Rüyada farenin sizi ısırdığını görmeniz, yakında başınıza getirilecek bir musibete; fare ile mücadele edip kazandığınızı görmeniz ise güç ve kudret sahibi olmaya yorumlanmaktadır.

Rüyada Fare Yavrusu Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada görülen fare yavrusu iç dünyanızda yaşadığınız korkuların ve endişelerin bir dışavurumudur. Bu rüyayı gören kimse bilinçaltında birçok korkuyu barındırmaktadır. Bu rüya bazen de kendinize verdiğiniz değeri gösterir. Özellikle bazı yönlerden kendisini beğenmeyen kişilerin bu duygularının bir göstergesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyanızda gördüğünüz Fare ile ilgili çok daha geniş tabiri Rüyada Fare Görmek sayfamızdan okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!