RuyaTabirleri.com

Rüyada Fare Yemek

Rüyada fare yemek, iş hayatında uzun zamandan beri rakipleri ile boğuşmak, onların verdiği zararları ortadan kaldırmak ve yaptıkları kötüleme çalışmalarını geri çevirmek zorunda kalan rüya sahibinin, bu kişileri iş hayatı ile ilgili olarak sahip olduğu bilgi, beceri ve deneyim sayesinde yakın bir zamanda alt edeceğine ve çok büyük sorunlardan bu sayede kurtulup rahat bir nefes alabileceğine alamet eder. Aynı zamanda, pek sevimli olmayan, sürekli kötülük peşinde olan ve insanların açığını kollayan bir kadın tarafından iş sahibi olunacağına rivayet eder.

Rüyada Fare Yediğini Görmek

Rüyada fare yemek ile aynı anlama gelmektedir. İş hayatında yaptığı işler sayesinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde eden rüya sahibinin, kendisini çekemeyen ve onun çok zor durumlara düşmesi için ellerine geçen hiçbir fırsatı kaçırmayan rakiplerinin teker teker alt edeceğine ve işlerinde ortaya çıkan sorunları yok edeceğine alamet eder.

Rüyada Fare Eti Yemek

İş hayatında çok zor zamanlar geçiren ve çok büyük sıkıntılar yaşayan rüya sahibinin, uğradığı zararları ortadan kaldırmak, sorunlarına çözüm bulmak ve yaşadığı büyük stresten kendisini kurtarmak için çok sevimsiz, kendini beğenmiş, çok kötü düşüncelere sahip ve pek yardımsever olmayan bir kadından büyük miktarda yardım alacağına ve ilerleyen günlerde bu aldığı bu yardımdan ötürü pişman olabileceğine yorumlanır.

Rüyada Fare Yedirmek

İş hayatında kendisine düşmanlık yapan kişilerin oyunlarını boşa çıkaran rüya sahibinin, uğradığı zararları resmi yollara başvurarak rakiplerinden karşılayacağına ve yaşadığı zor zamanları bu şekilde telafi edeceğine rivayet eder.

Rüyada Kedinin Fare Yediğini Görmek

İş hayatında çok büyük sorunlar yaşayan rüya sahibinin yardımına iş konusunda çok deneyimli olan birisinin yetişeceğine ve birlikte rakipleri çok rahat bir şekilde yeneceklerine delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyanızda gördüğünüz Fare ile ilgili çok daha geniş tabiri Rüyada Fare Görmek sayfamızdan okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: