RuyaTabirleri.com

Rüyada Fare Yemek

Rüyada fare yemek, iş hayatında uzun zamandan beri rakipleri ile boğuşmak, onların verdiği zararları ortadan kaldırmak ve yaptıkları kötüleme çalışmalarını geri çevirmek zorunda kalan rüya sahibinin, bu kişileri iş hayatı ile ilgili olarak sahip olduğu bilgi, beceri ve deneyim sayesinde yakın bir zamanda alt edeceğine ve çok büyük sorunlardan bu sayede kurtulup rahat bir nefes alabileceğine alamet eder. Aynı zamanda, pek sevimli olmayan, sürekli kötülük peşinde olan ve insanların açığını kollayan bir kadın tarafından iş sahibi olunacağına rivayet eder.

Rüyada Fare Yediğini Görmek

Rüyada fare yemek ile aynı anlama gelmektedir. İş hayatında yaptığı işler sayesinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde eden rüya sahibinin, kendisini çekemeyen ve onun çok zor durumlara düşmesi için ellerine geçen hiçbir fırsatı kaçırmayan rakiplerinin teker teker alt edeceğine ve işlerinde ortaya çıkan sorunları yok edeceğine alamet eder.

Rüyada Fare Eti Yemek

İş hayatında çok zor zamanlar geçiren ve çok büyük sıkıntılar yaşayan rüya sahibinin, uğradığı zararları ortadan kaldırmak, sorunlarına çözüm bulmak ve yaşadığı büyük stresten kendisini kurtarmak için çok sevimsiz, kendini beğenmiş, çok kötü düşüncelere sahip ve pek yardımsever olmayan bir kadından büyük miktarda yardım alacağına ve ilerleyen günlerde bu aldığı bu yardımdan ötürü pişman olabileceğine yorumlanır.

Rüyada Fare Yedirmek

İş hayatında kendisine düşmanlık yapan kişilerin oyunlarını boşa çıkaran rüya sahibinin, uğradığı zararları resmi yollara başvurarak rakiplerinden karşılayacağına ve yaşadığı zor zamanları bu şekilde telafi edeceğine rivayet eder.

Rüyada Kedinin Fare Yediğini Görmek

İş hayatında çok büyük sorunlar yaşayan rüya sahibinin yardımına iş konusunda çok deneyimli olan birisinin yetişeceğine ve birlikte rakipleri çok rahat bir şekilde yeneceklerine delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyanızda gördüğünüz Fare ile ilgili çok daha geniş tabiri Rüyada Fare Görmek sayfamızdan okumanızı tavsiye ederiz.

Rüyada Fare Yemek İle İlgili Rüyalar;

  1. emrah haksöz (09 Ekim 2014 saat: 09:52)

    merhaba,
    rüyamda düzgün köpek görünüşlü bir fare gördüm. hastane gibi bir yerden çıkıyor. sanki onu takip etmemi ister gibi bakıyor. ben onu takip ederek beraber kapıları geçiyoruz. fare yemekhaneye geliyor. tatlıların oraya zıplıyor. bir anda dikdörtgen şeklinde tatlı oluyor. tatlı çok güzel duruyor. tatlıyı yemek için tam uzanacağım sırada o tatlı olmuş fare kalıp olarak bana doğru hareket edince yemekten tiskiniyorum ve yemeden midem bulanmış bir şekilde o bulunduğum ortamdan çıkıyorum. yorumlarınızı bekilorum.
    iyi günler

  2. yusuf (21 Haziran 2014 saat: 17:00)

    Meraba, ben ruyamda tabak ustunde beyaz bir fare olmus halde birazda sismis gibi gordum, ve onu bir ayagini koparib yedim, ve ogluma dedim bak ne yiyorum dedim ama ayni zamanda igrenmiyor yada tiskenmiyorum, ve hanim dediki (vay cok irencsin at cope gitsin ben yemek pisiriyorum birazdan hazir olur) dedi ve ben onu tuvalet deligine atdim ve suyunu cekdim ama fara gitmedi ve ben aynizamada hem su hemde delikden gecmesi icin zorladim ama yinede gecmadi ,bir cople iterdim yine gecmedi ve yine cop parcasi yada uzun bir tahta parcasini cekdiyimde fareye saplanmis halde sanki kebap sisigibi cikdi ama cok siyahdi kapkara halde ama bir aygini yada kolunu yemisdim oluyken, sudan ciktikdan sonra sis takilmis can cekisyordu ve ben ozgun ve acimis halde hanima dedim (zavalli daha yasiyormus , bende bu halde bir parcasini koparib yedim)sonra sisden cikarib balkondan assaga atdim, yere dusdugunde oldu ve ayni zaman bembeyazdi.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,